Версія для друку Версія для друку

Її покликання – служити людям

Село Заріччя… Проїжджаєш ним ранньою весною і милуєшся вітрилами теплиць, які простягаються вздовж полів. Тут живуть працьовиті люди, які вдосвіта встають і невтомно трудяться сім’ями на своїх ділянках, вирощуючи найрізноманітніші овочі, а восени збирають урожай.
У такій зарічанській багатодітній сім’ї народилася 29 вересня 1958 року Юлія Михайлівна Семак.
Із дитинства дівчинка працювала разом з батьками і сестрами на полі. Після закінчення кооперативного технікуму працювала продавцем в овочевому магазині в м. Іршава. Незабаром знайшла своє кохання і стала жити у районному центрі.
Нелегко довелось стати на ноги молодій сім’ї. Робота, діти, будівництво власного будинку – все це потребувало багато зусиль. Але Юлія Михайлівна виявилася сильною жінкою. Разом з чоловіком Василем Івановичем зуміли виростити дітей і зайнятись підприємницькою діяльністю. Ця енергійна, мудра жінка уміло поєднує свою роботу і сімейні обов’язки.
– Що потрібно для того, щоб стати підприємцем? Як це вам вдалось? – запитую Юлію Михайлівну.
– Перш за все – це виснажлива цілодобова праця без вихідних. Мені дуже пощастило, що в мене такий чоловік, який завжди допомагає, підтримує мене у всіх моїх починаннях.
Юлія Михайлівна – нині успішний підприємець у нашому місті. Її знають і шанують іршавчани. Вона була депутатом міськради. Часто є спонсором у міських заходах, допомагає церквам, монастирям і всім тим, хто звертається за допомогою. У магазинах, шкільних їдальнях, які підпорядковані їй, завжди порядок, чистота, затишок.
Юлія Михайлівна вимоглива до себе, а також до своїх працівників. Розмовляючи з нею, відчуваєш, що ця приваблива жінка пряма, відверта, умілий господар, за що візьметься, обов’язково доведе до кінця. Можливо, ці риси характеру допомагають їй досягати успіхів і тримати свою ділянку роботи на належному рівні.
Юлія Михайлівна – щаслива жінка. Разом із чоловіком виховали двох дітей. Дочка Світлана стала теж підприємцем, а син Іван працює першим заступником голови райдержадміністрації.
У неї четверо онуків, які навідуються до неї і звеселяють її серце, радують своїми успіхами.

Людмила Митровцій,
м. Іршава

Ваш отзыв

Ваш коментар