Версія для друку Версія для друку

Газета «Нове життя» – улюблене видання іршавчан

Степан Лях з м. Іршава – серед активних розповсюджувачів районної газети «Нове життя». Щоранку біля його кіоска на автостанції збираються десятки іршавчан і гостей міста, аби придбати улюблене видання.
– Про події в Києві чи світі можна дізнатися по телевізору, – каже Степан Петрович. – А ось про місцеві події можна прочитати хіба що в районній газеті. Тут можна знайти інформацію про спорт, культуру, пише газета також про проблеми промисловості, сільського господарства, справи в економіці. Цікавить читачів також хід медичної реформи.
Нам, газетярам, охоче підкаже, що хвилює читацький загал. Він служить своєрідним моніторингом для районки. Адже на автостанції можна зустріти людей з найвіддаленіших населених пунктів району – Сухої і Лисичова, Малого Раківця і Вільхівки, Заболотного і Негрова, Доробратова і Климовиці. А бувають люди також із Мукачева чи Ужгорода або навіть із-за кордону. Прочитавши свіжий номер, читач дізнається, чим живе район, десь зустріне знайоме прізвище. А це вже багато означає.
Газета «Нове життя» продовжує бути найзатребуванішою в районі.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар