Версія для друку Версія для друку

«Товстий і партнери» щодо створення ОТГ

Чимало розмов точиться навколо створення Іршавської ОТГ. Наш кореспондент зустрівся із засновником юридичної компанії «Товстий і партнери» Віктором Товстим і попросив його викласти свій погляд на дане питання:
– Після того, як створили ОТГ, 40 відсотків коштів районного бюджету поповнило бюджет територіальної громади. Відповідно районного бюджету почало не вистачати на медицину, освіту, культуру, архітектуру та інші сфери. Натомість кількість чиновників не зменишалась, а збільшилася. Там уже не вистачає грошей, за рахунок того, що «роздули» штати ОТГ. Кошти просто проїдаються.
Новостворена ОТГ не виконує бюджет. Голова облдержадміністрації Геннадій Москаль назвав нашу ОТГ в числі аутсайдерів виконання бюджетів по Закарпаттю. Усім зрозуміло, що територіальній громаді ніхто не буде допомагати, а якщо і буде, то в дуже малих об’ємах. Зрештою, державна допомога на 2018 рік їй не передбачена. Весь тягар додаткових навантажень ляже на плечі підприємців району.
Пріоритетними напрямками для влади стане організація перевірок найманої праці, сплата акцизних платежів, не виключено переведення роботи всіх підприємців через розрахунковий касовий апарат, що в принципі поставить крапку на спрощеній ситемі оподаткування.
Юридична компанія «Товстий і партнери» спеціалізується на захисті прав та законних інтересів малого і середнього підприємництва. При цьому забезпечує юридичний супровід господарської діяльності (договірна, претензійна робота та судове представництво).
Бухгалтерські послуги зі всіх видів оподаткування: податок на додану вартість, акцизні збори, податок на прибуток тощо.
Супровід зовнішньоекономічної діяльності, надання консалтингових послуг з питань господарської діяльності підприємства. Захист від незаконних податкових перевірок та перевірок по найманих працівниках.
Віктор Товстий – головний партнер та засновник юридичної компанії «Товстий і партнери»:
– Ми надаємо безкоштовні юридичні консультації з цього приводу, а також можемо розглянути питання з обслуговування приватних підприємців та юридичних осіб Іршавського району на постійній основі
Наша адреса: м. Іршава, площа Народна, 9, ІІ поверх, офіс №1, моб.: 0503033051
Наш кор.

Ваш отзыв

Ваш коментар