Версія для друку Версія для друку

Профспілка допомагає

Дізнавшись про стихійне лихо на Іршавщині, обласна організація профспілки зв’язківців взялася допомогти працівникам своєї галузі, які потерпіли від стихії. З ініціативи голови обласної організації профспілки Закарпатської дирекції ПАТ «Укрпошта» Василя Гецка, обласна профспілка виділила кошти для матеріальної допомоги 7 потерпілим працівникам – зв’язківцям, що мешкають в селі Брід.
Свою частку у цю справу внесла і адміністрація дирекції (директор Сергій Калій). Підтримали закарпатців і ЦК профспілки працівників зв’язку України (голова Микола Стародуб), профспілкові організації ряду областей України. У підсумку зв’язківці зібрали значну суму благодійної допомоги.
За даними начальника ЦВПЗ № 3 м. Іршава, голови профспілкової організації Марти Лендел, яка сама потерпіла від градобою, допомоги також потребували листоноші Ольга Жупанин, Ганна Лакатош, Ганна Газдик, начальник відділення поштового зв’язку с. Брід Наталія Маргіта, сортувальник ЦВПЗ №3 м. Іршава Валентина Бабинець, інструктор СКПВСП Марія Бенедик.
Аби вручити матеріальну допомогу потерпілим від стихійного лиха, на Іршавщину приїхали директор Закарпатської дирекції ПАТ «Укрпошта» Сергій Калій та голова обласної профспілкової організації Василь Гецко. У приміщенні відділення поштового зв’язку с. Брід вони вручили цю допомогу працівникам дирекції, які зазнали збитків від стихії. Це стало ще одним свідченням того, що в Закарпатській дирекції ПАТ «Укрпошта» адміністрація і профспілкова організація завжди з турботою ставляться до працюючих. А у скрутну хвилину допомогу Закарпаттю надали профорганізації галузевої профспілки працівників зв’язку з інших регіонів.
Сергій БАРАНЧИКОВ

Ваш отзыв

Ваш коментар