Версія для друку Версія для друку

У Великому Раківці освятили капличку на честь ікони Божої Матері

5 серпня у с.Великий Раковець відбулося освячення каплички на честь ікони Божої Матері. Ця знаменна подія зібрала навколо святині численну громаду села.
Капличку збудовано за кошти сім`ї Русин, її звели в центрі села, навпроти сільської ради. Земельну ділянку для будівництва виділила сільська рада.
Розпочалося освячення Святою літургією, яку відслужили священник української православної церкви Свято – Різдва- Богородичної церкви с. В. Раковець отець Іоан та запрошені для освячення святі отці – Свято – Георгіївського чоловічого монастиря Мукачівської єпархії Української православної церкви с. Заболотне о. Теодор та о.Серафим.
Після освячення каплички представники духовенства у своїх зверненнях підкреслили велике значення цієї події для жителів села у примноженні духовності та вихованні молодого покоління на прикладах доброчинності, милосердя та патріотизму. Також висловили слова подяки усім майстрам та жертводавцям, які брали участь в спорудженні каплички, хто причетний до встановлення і побажали їм щедрих Божих ласк і відчуття теплої материнської руки Матері Божої на життєвій стежині.
Отець Іоанн вручив сім`ї жертводавців Віталію Васильовичу та Аллі Іванівні Русин ікону Божої Матері, оцінюючи їхню жертовність.
Зі слів Алли Іванівни, Діва Марія нам допомагає у всьому і ми хотіли для неї побудувати маленький «прихисток» в нашому селі, щоб Вона була завжди близько нас.
Великораковецький сільський голова Андрій Худа каже: “Створення нової святині, я впевнений, зіграє важливу роль в духовному житті односельчан, стане оберегом духовності, допомагатиме всім, хто сюди приходитиме, у здійсненні мрій і бажань. Я вдячний всім, хто доклав зусилля до створення каплички, за ваші труди і молитви, щоб Господь дав вам сили ще багато років служити вірою і правдою святій справі, бо ми маємо усвідомлювати, яке велике значення має для нас нині молитва”.
«Сподіваємося, Матінка Божа буде для нас підтримкою впродовж всього життя і щоразу, виходячи з дому, Вона захищатиме нас у всіх починаннях”, – кажуть жителі села.
Двері до маленької святині будуть відчинені завжди. Тут зможе щиро помолитися кожен бажаючий, запалити свічку, подякувати Богу за всі отримані ласки.
Наш кор.

Ваш отзыв

Ваш коментар