Версія для друку Версія для друку

КОЛИ ЗА ДОРОГИ БЕРУТЬСЯ ПІДПРИЄМЦІ

Цього очікували і сподівалися жителі доброї третини району. Перший порив надії пробудили у автовласників з початком дорожніх робіт на дорозі Довге – Іршава. Проте хоча вони й розпочалися на початку літа, але все перемінилося, немов березнева погода. Проведені підприємством ТзОВ «АЛКОР» три технологічні операції буквально окрилили всіх, хто має авто і їздить нашими напрямками, що на Іршавщині буде хоч один відрізок шляху, схожий на дорогу.
Одначе фінансування заледве вистачило, аби дорога Довге – Іршава стала пристойною тільки від Довгого до половини Приборжавського. Як виявилося, проект капітального ремонту цієї траси передбачає завершення робіт аж у 2020-ому році. Розчарування від призупинення дорожніх робіт різко посилило негативні настрої населення, що спочатку були пригамувалися. Додавали перцю ще й вибоїни у Імстичові, Білках і Дубрівці, які за першу половину цього року перетворилися практично у непроїзні ями.
Обурення жителів населених пунктів від Іршави і до Лисичова переходило межу кипіння. Аби зняти наростаючий соціальний абсент, Дубрівський сільський голова Володимир Малиновський пішов на неординарний крок — подав ідею підприємцям Дубрівки і Білок взяти посильну фінансову участь у проведенні ямкового ремонту дороги. Ініціативу керівника місцевого самоврядування підтримали Олександр Олашин, Віктор Барзун із Білок і Василь Коровський, Юрій Микита, Василь Штефаньо, Михайло Зан і Василь Чорба з Дубрівки.
Переважно завдячуючи їх фінансовому вливанню, працівники Іршавського райавтодору під керівництвом Богдана Сича провели ямковий ремонт дороги. Все було на чесному слові, адже дорожники виконали значний обсяг робіт практично в борг. Гроші від підприємців поступили вже після «здачі об’єкта».
Михайло
БОРЖАВСЬКИЙ

Ваш отзыв

Ваш коментар