Версія для друку Версія для друку

Хор ветеранів у творчому турне

Народний хор ветеранів Іршавського районного будинку культури був запрошений виступити з концертом перед відпочиваючими санаторію « Синяк». Нас привітно зустріли глядачі. Репертуар концерту різноманітний. Були пісні і на духовну тематику, патріотичні, а також і запальні закарпатські в’язанки коломийок.
Справжньою окрасою концерту стало читання власних віршів нашої поетеси Зінаїди Попович. Здавалося б, звичайні, прості слова, а так глибоко западають в душу. Особливо сподобались «Карпатський край» та «Срібне джерело». До речі, у Зінаїди Григорівни є багато віршів на різні теми. Учасникам хору в день народження вона дарує своє творіння.
Гордимося солістом хору. Це Семен Цібеленко з с. Білки. Його прекрасним, дзвінким голосом захоплюємось не тільки ми. Глядачам дуже сподобалась пісня у виконанні Семена Михайловича «Рідна Верховина» на слова і музику Михайла Кречка.
Не можу не згадати нашого шановного Михайла Вакара. Його гуморески і вірші додавали гарного настрою не тільки відпочиваючим, а і нам. І це при тому, що Михайлу Михайловичу вже понад вісімдесят!
А ще у нас є скромна та привітна, ну і просто красива жінка Василина Йосипівна Лендєл. Своїм ніжним голосом вона як заспіває “ Гей, Іванку ,…”, то, здається, що гори та смереки принишкли, слухаючи її спів. Василина Йосипівна – найстарша учасниця нашого хору.
Ще багато можна писати про наших учасників хору, і всі вони гідні захоплення. Ось, наприклад, Ігор Берегій – активний, скромний, добродушний. В минулому він — хороший районний терапевт. Тепер він ще й серед керівників районного осередку ветеранів. Цього року на життєвому календарі йому буде 80 років. А ось взяти Людмилу Іванівну Митровцій та Марію Михайлівну Шпак – педагог та головний зоотехнік району. Крім того, що вони співають, вони ще є серед засновників жіночого клубу “Берегиня”. До речі, Людмилі Іванівні, такій активній, красивій жінці, 19 липня виповнився ювілей – 70 років. Єлизавета Петрівна Дарімова та Магдалина Андріївна Васильцюн – кухарі. Смачними обідами годували вони іршавчан. Крім того, Єлизавета Петрівна дуже гарно декламує гуморески. Є серед нас і колишні бухгалтери, економісти, бібліотекарі, будівельники і представники багатьох інших професій.
А ще Марія Глушко – наша староста, якій ми всі дуже вдячні за організаційні заходи. Вона завжди старається організувати щось цікаве, щоб наше життя отримало приємну окрасу.
Середній вік учасників нашого хору становить сім…. Як ви думаєте? Правильно, ви здогадались – сімнадцять років! А якщо серйозно, то за моїми підрахунками, приблизно 75 років. Найстаршій учасниці хору буде 88 років, а наймолодшій ось-ось виповниться 70.
У нас дуже хороші керівники хору. Це Сідор Оксана Іванівна – керівник та Сай Михайло Михайлович – концертмейстер. Вони нас розуміють, віддають нам частину свого тепла, ТЕРПІННЯ, доброзичливості та розуміння. За це їм низький уклін.

Людвіга Коваленко,
учасниця хору ветеранів Іршавського РБК.

Ваш отзыв

Ваш коментар