Версія для друку Версія для друку

Був вихованцем клубу – став його спонсором

Спорт на Іршавщині завжди був у пошані. Досить лише згадати всесвітньо відомого силача Івана Фірцака (Кротона), який виступав у багатьох країнах світу. Про нього написано книги, знято фільми, а в Білках, рідному селі атлета, встановлено пам’ятник. Позувала скульптору найсильніша людина планети Василь Вірастюк.
На належному рівні в районі і футбол. Віктор Пасулько та Іван Гецко виступали за кращі українські клуби, дарували своїм прихильникам хвилини радості і душевного задоволення.
Завоював славу в районі і спортивний клуб «Атлант», головним тренером якого вже кілька років поспіль є Ільгар Кулієв. Свого часу там займався знаний в районі підприємець Віктор Товстий – тепер відомий меценат.
– Прийшов до нас десятирічним юнаком, — каже Ільгар Кулієв. – Я одразу запримітив у нього потяг до бойового самбо. Старанним був, добросовісним, прислухався до порад старших, уміло переймав майстерність і професіоналізм. А ще була в нього воля до перемоги. А це – чи не найважливіше у спорті.
Віктор Товстий на власні очі бачив, у яких умовах займаються спортсмени. Тому коли сам став на ноги, вирішив допомагати їм. Це ніби про нього сказав Віктор Гюго: « В історії доброта – рідкісна перлина. Той, хто добрий, майже стоїть вище того, хто великий».
Недавно в місті над Іршавкою проходив VI Всеукраїнський турнір по самбо, спонсором якого виступили Віктор Товстий, Василь Кливець і Михайло Станко. Звання кращого виборювали юні спортсмени зі Львова, Івано-Франківська, Хмельницького, Ужгорода та юні іршавчани.
– Приємно було дивитися, як виступили вихованці клубу «Атлант», — не без гордості каже Віктор Товстий. – Вони показали справжній клас. Особливо я радий за тренера Ільгара Кулієва, який виховав шість майстрів спорту. Серед них Олександра Зовдун, Олена Митровцій, Тетяна Владика, Ольга Полончак, Михайло Петровці. Багатьох знаю особисто.
Віриться, що Віктор Товстий і надалі підтримуватиме юних спортсменів. Бо саме через спорт ми приносимо славу рідному місту і краю. Із-за юних атлантівців про Іршаву знають не лише на Закарпатті, а й в Україні та за кордоном. Саме спорт є символом дружби і слави. Бо він робить людину сильною, красивою і благородною.

Василь БУЖОРА

Ваш отзыв

Ваш коментар