Версія для друку Версія для друку

ВІДНОВЛЕННЯ ВИРОБНИЦТВА ТА ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ – ДОДАТКОВЕ ФІНАНСУВАННЯ ГРОМАДИ

Створення Іршавської ОТГ хоч і принесло з собою  реальні повноваження та певні фінансові ресурси, але воно й зобов’язує не тільки розпоряджатися коштами, а й заробляти їх. У міській раді в цьому напрямку розпочалась кропітка та системна робота.
    Нещодавно у приміщенні міської ради відбулася зустріч за участю міського голови, начальника відділу економічного розвитку  та в. о. керівника ПРАТ «Іршавремверстат». Під час зустрічі розглядалися питання щодо відновлення виробництва даного підприємства та можливості використання вільних площ на підприємстві для залучення інвесторів, що призведе до створення нового виробництва та нових робочих місць. В минулому місяці розпочато роботу з інвентаризації вільних виробничих, офісних, складських приміщень та земельних ділянок на території ОТГ з метою інформування та створення привабливої атмосфери для інвесторів.
  Також розпочато роботу  з представниками Чеської республіки стосовно розміщення тепличних приміщень, для вирощування сільськогосподарської продукції на землях ОТГ. На даний час тривають перемовини з власниками пайових угідь, стосовно передачі земель у оренду під теплиці.
   У практичну площину перейшли роботи з інвестором щодо розміщення у с. Лоза сонячних колекторів для виробництва електроенергії. На цьому тижні розпочато проведення відповідних заходів по відводу земельних масивів під даний проект. Сподіваємось, що всі згадані проекти буде реалізовано.

Прес-служба
Іршавської міськради.

Ваш отзыв

Ваш коментар