Версія для друку Версія для друку

Відпрацювання в Арданові

20 липня фахівці Іршавського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області та рятувальники ДПРЧ-5 м.Іршава спільно з активом села, соцзахисту провели такий просвітницький захід в с. Арданово, що на Іршавщині.

Спілкуючись з місцевим населенням, фахівці ДСНС нагадали рекомендації щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, зокрема, наголошувалося на основних недоліках, що допускаються при монтажі й експлуатації електричного обладнання. Також акценти ставилися на обережному поводженні з вогнем та недопущенні пожеж через дитячі пустощі. Окрема увага під час відпрацювання приділялася багатодітним сім’ям, самотнім пенсіонерам, неблагонадійним особам.

Враховуючи літній період часу, рятувальники також нагадали населенню про недопущення пожеж в природних екосистемах. Останні, за правило, виникають через людську недбалість та неуважність при спалюванні сухостою, залишків рослинності, сміття. Особливо наголошувалося на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, де порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

Не забули рятувальники ознайомити селян і з алгоритмом дій при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів. У ході відповідної роз’яснювальної роботи населенню вручалися й пам’ятки безпеки.

Провідний фахівець Іршавського РВ УДСНС

України у Закарпатській області

капітан служби цивільного захисту

Бандурович Іван Іванович

Ваш отзыв

Ваш коментар