- Нове життя - https://nz-ir.com -

Відбулося друге засідання шістнадцятої сесії районної ради

10 липня відбулося друге пленарне засідання шістнадцятої сесії районної ради. Окрім депутатів у роботі сесії прийняли участь керівники, працівники установ і служб району, сільські голови, запрошені.     
На початку засідання присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув у військовому протистоянні на сході країни, відстоюючи Незалежність України. Голова ради Віктор Симканинець вручив нагрудний знак «За розвиток Іршавщини» начальнику управління Держказначейства в Іршавському районі, депутату районної ради Горзову Петру Жиговичу.
За пропозицією депутата Хряпиної Н.І. було знято з розгляду питання «Про затвердження статутів Кушницького, Білківського, Загатського МНВК Іршавської районної ради Закарпатської області в новій редакції та зміна їх форми господарювання».
Відтак, районні обранці підтримали внесені зміни до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2018 рік», затвердили перейменування Ільницької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст. на комунальний заклад загальної середньої освіти «Ільницька гімназія».
Крім того,  депутатським корпусом підтримано ряд майнових питань, а саме про статут комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги», дострокове розірвання за згодою сторін договору оренди, передачу в оренду нежилих приміщень, затвердження здійснених невід’ємних поліпшень орендованого майна та надання згоди на приватизацію орендованого майна шляхом викупу.
У «Різному» було розглянуто та підтримано звернення до Верховної Ради України щодо підтримки Антиолігархічного пакета докорінних перетворень, заслухано інформацію голови РДА Олександра Горіна щодо ходу ремонту автодоріг району, в тому числі на відрізку Іршава-Довге, обговорено питання проблем вивезення твердих побутових відходів з населених пунктів району. Останні два питання вирішено тримати на постійному контролі районної ради. 

Прес-служба райради.