Версія для друку Версія для друку

«ПЕРЕМОГИ МАЛЕНЬКИЙ ОРКЕСТРИК…»

Ці різного віку, життєвого та професійного досвіду жінки за столом – структурний підрозділ управлінського персоналу державного підприємства «Довжанське лісомисливське господарство» – відділ бухгалтерії. Десятий рік керує ним Мар’яна Вовканич.
Злагоджений за десятиліття колектив однодумців можна порівняти із високопрофесійним джаз-бендом, якому під силу зіграти свою нотну партію, що зливається в імпровізовану гармонію мелодії. І найвищі ноти, які вони «беруть» – це прибутки підприємства. Це – не втрачені, а також збережені кошти і примножені надходження на рахунок ДП «ДЛМГ».
Їх щоденно повторювана раз у раз до звичного автоматизму «нотна грамота» звучить розміреним ходом економічного зростання колективу, а значить двічі на місяць неодмінно, як сонце змінює місяць, працівники лісомисливського господарства приносять додому аванс і зарплату. А це в кінцевому результаті значить – статок у хаті, злагода в сім’ї, хтось поїде відпочивати, хто-небудь розпочне ремонт, а дехто зробить обновку в гардеробі, чиясь дитина спокійно навчатиметься у обраному виші, а чийсь подарунок батькові чи матері запалить вогник щастя у їх, можливо, вже дещо тьмяних від років очах.
Звичайно, їх «квінтет не єдиний у зведеному оркестрі, але він задає ритміку, тон, що відлунює від кожного робітника – до кожного виробничого підрозділу і водночас таким же чином у зворотньому порядку.

Михайло ДОВЖАНИН

На світлині: учасники «маленького оркестра» Марія Іванівна Павлович – заступник головного бухгалтера , Ганна Іванівна Куртинець – бухгалтер по матеріалам, Мар’яна Василівна Вовканич – головний бухгалтер, Любов Дмитрівна Райда – бухгалтер-касир, Любов Юріївна Трикур– провідний бухгалтер ДП «Довжанське ЛМГ».

Ваш отзыв

Ваш коментар