Версія для друку Версія для друку

Намітили плани на майбутнє

Минулого тижня в актовій залі райспоживспілки відбулися урочисті збори з нагоди Міжнародного дня кооперації.
Із вітальним словом до кооператорів району звернувся голова райспоживспілки Сергій Лупак. Він, зокрема, сказав:
– Споживча кооперація є важливим сектором економіки району.
Всі досягнення, які ми маємо – це клопітка робота протягом більше як 70 років працівників споживчої кооперації, яка створена у післявоєнні роки, фактично у 1946 році.
Організація споживчої кооперації відбувалась за рахунок залучення населення до паювання, створених матеріально-технічної бази споживчих товариств, підприємств, організацій заготівель, громадського харчування, виробництва, транспорту, підготовка спеціалістів та інші питання, які виникають у щоденній роботі кооперації.
В даний період споживча кооперація об›єднує 8 споживчих товариств,правління,12 підприємств споживчої кооперації, 6 госпрозрахункових підприємств, на обліку споживчих товариствах налічується понад 1400 членів та асоційованих пайовиків, в підприємствах та організаціях системи працює понад 130 працівників.
В районі працює 115 підприємств споживчої кооперації: в роздрібній торгівлі — 76, в ресторанному господарстві — 39.
За 2017 рік споживча кооперація в районі виконала прийняті завдання на 101.4%, всі галузі діяльності, організації та підприємства спрацювали прибутково.
За минулий рік продано продтоварів на 8 млн.508 тис. грн., непродтоварів — на 2млн.278 тис. грн. товарооборот ресторанного господарства склав 5 млн.228 тис. грн., питома вага ресторанного господарства в загальному товарообороті складає 36.6%.
ПСК “Хлібокомбінат” виробив 566.4. тонн хлібобулочних виробів, 15.7 тонн кондитерських виробів.
За 2017 рік сплачено податків всіх рівнів на суму три мільйони 845 тис.грн., що більше на 115.2 тис. грн. у порівнянні з 2016 року.
Правління райспоживспілки, споживчих товариств, керівники кооперативнихпідприємств постійно працюють над виконанням завдань 2018 року.
Досягнуто позитивних результатів у господарсько-фінансовій діяльності споживчої кооперації району за перше півріччя 2018 року.
Роздрібний товарооборот склав 5225.0 тис.грн., ресторанного господарства 2743.0 тис.грн., заготівельний товарооборот 1363.0 тис.грн., реалізовано хлібобулочних виробів 309.2 тони, кондитерських 8.0 тони.
Збільшилася, порівняно з аналогічним періодом минулого року заробітна плата у кооператорів і за перше півріччя вона .складала 3900,1 грн.
Сплачено платежів до бюджету 2010.6 тис.грн.
Кожна організація підприємства у цьому році особливу увагу приділяє поліпшенню, зміцненню матеріальної бази, модернізації, реконструкції, впровадженню нових форм господарювання.
Зі словами привітань до присутніх звернулися голова районної ради Віктор Симканинець, керівник апарату райдержадміністрації Олег Козенюк, голова Іршавської ОТГ Степан Бобик.
За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток споживчої кооперації району та за нагоди Міжнародного дня кооперації кращих працівників та ветеранів праці нагородили грамотами райдержадміністрації, районної ради і Іршавської об’єднаної територіальної громади, а також грамотами, подяками, грошовими преміями та подарунками Іршавської райспоживспілки.

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар