Версія для друку Версія для друку

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ

4 липня у с. Приборжавське, біля меморіальної дошки на будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. вшанували пам’ять полеглого героя України Мирослава Івановича Мисло – «Мисливець». Було запалено лампадки пам’яті та вшановано хвилиною мовчання. Як висловився громадський активіст: «Це дуже велика втрата для українського народу та патріотичного руху. Мирослав був людиною з великої букви. Справжній патріот своєї держави. Дуже добре, що на приміщенні навчального закладу встановлено меморіальну дошку, адже Мирослав – приклад для молодого покоління.»
Мирослав Іванович Мисло «Мисливець» народився 4 липня 1992 р. у селі Приборжавське. Згодом його сім’я переїхала на Харківщину. За своє, на жаль, коротке життя, Мирослав вів активну громадську діяльність. Був членом ВО «Свобода», одним із очільників харківського осередку ВГО «Сокіл», активний учасник Революції Гідності, під час якої був спеціальним кореспондентом радіо «Голос Свободи». З перших днів війни вирушив добровольцем на Схід. Обороняв Піски під Донецьком. З весни 2015 року служив у Збройних Силах України, в «Карпатській Січі», 93 ОМБр. 2 жовтня 2016 р. загинув поблизу села Кримське Луганської області від множинних вогнепальних поранень під час мінометного обстрілу. Поховали героя у селі Волохів Яр Чугуївського району Харківщини, де мешкає його мати.
Ця важка втрата, ще довго болітиме у серці рідних та близьких Мирослава і навряд чи перестане. Він міг обрати іншу долю, та любов до рідної землі давала йому сили та сміливість. Життя в безпеці, коли на твою землю замахується ворог, було для нього страшніше смерті. Він відважно боровся на Сході. Став прикладом для наслідування.
Аліна МОЧАН,
студентка I курсу факультету
журналістики УжНУ.

Ваш отзыв

Ваш коментар