- Нове життя - https://nz-ir.com -

Турнір – до Дня Конституції

На вихідних відбувся особисто-командний Кубок Закарпатської області з шашок-64. Традиційно ці змагання проведено в Мукачеві. А приурочений турнір Дню Конституції України. Високу планку по кількості учасників змагання втримали. 38 учасників виборювали Кубок.
Потужно стартували Богдан Юрченко і Анатолій Вайда, які представляли клуб “Вікторію” з Іршавського міського центру позашкільної освіти. Після трьох турів обидва лідирували зі стовідсотковим результатом. Другий витримав взятий темп ще один тур. На “п’ятки наступав” один з фаворитів Володимир Шопа (Мукачево), який в подальшому потужним фінішем виборов перше місце. На друге місце вийшов ще один представник Мукачево Георгій Плавайко. Третю позицію виборов представник Сваляви Карло Улман. Серед жінок представниці клубу “Вікторія” Катерина Мойсей і Марта Юріна вибороли перше і третє місця. На другому місці представниця Ужгорода Галина Віхніна.
В командному заліку з мінімальною перевагою на перше місце вийшла команда “Фортуна” з Ужгорода. Друге місце за командою “Вікторія” з Іршавського міського центру позашкільної освіти. Мукачівський “Паланок” виборов третє місце.

Анатолій Вайда.