Версія для друку Версія для друку

Доброчинна акція Петра Добромільського

Днями депутатом Закарпатської облради Петром Добромільським, відомим в районі меценатом та активним спонсором підлітків, проведена довгоочікувана зустріч з найкращими учнями сіл Іршавського району, які за підсумками всіх предметів зі ЗНО набрали найвищі бали. 
За святковим обідом, який люб’язно представлений кафе-піцерією «ВЕРАНДА», випускники обговорили з депутатом ряд проблемних питань розвитку підростаючого покоління, вибір майбутніх професій, стан справ у регіоні.
За словами пана Петра Добромільського – «Молодь надзвичайно талановита, всебічно розвинута та впевнено дивиться в майбутнє. Кожен з них унікальний, має своє бачення розвитку краю, країни. Впевнено можу сказати, що вони наша надія та опора, люди з якими Україна матиме процвітання та мир.
З великим задоволенням вручив наророди: Ользі Петрівні Савко, Петру Ярославовичу Сочці, Яні-Каріні Юріївні Зовдун, Богдану Івановичу Семаку та Олександру Михайловичу Половці з Білківської ЗОШ І-ІІІ ст. , Інні Василівні Фірка з Довжанської ЗОШ І-ІІІ ст., Марії Василівни Юріна з Осійської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Федора Потушняка, Антоніні Валентинівни Бобир з Приборжавської ЗОШ І-ІІІ ст., Наталії Сергіївні Фущич з Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею та Наталії Михайлівні Шевера з Лисичівської ЗОШ І-ІІІ ст.»
Акція на підтримку дітей та молоді не одноразова, про що свідчить постійна робота депутата Петра Добромільського в розвитку спорту, науки та в цілому заохочення до навчання.
Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар