Версія для друку Версія для друку

ІРШАВСЬКИМ МОТОКРОСМЕНАМ ЗНОВУ ПОСМІХНУЛАСЯ ФОРТУНА

Такого драйву, як на мотокросі, не відчуєш більше ніде. Тут можна сповна отримати купу позитивних емоцій, сплеск адреналіну. Саме цього всього вистачало на заході, що відбувався двадцять четвертого червня в обласному центрі. Тоді тут проводився ІІІ етап чемпіонату Закарпаття та кубок Ужгорода з мотокросу. Учасників гонки було вдосталь. Майстерністю і вправністю їзди на мотоциклі прийшли позмагатися спортсмени з Чернівців, Івано-Франківська, Косова Івано-Франківської області, Хмельницька, Берегова, Ужгорода, Мукачова, Виноградова, Хуста, В. Березного, ДЮСШ, Словаччини, а також іршавчани. Наші хлопці вперто підкорювали трасу і таки взяли призові місця. Владислав Віраг та Станіслав Мейсарош завоювали друге місце у своїх класах. Іван Віраг був третім.
Як зізнається тренер мотоклубу Іршави Іван Віраг, потрібно віддати належне організаторам гонки, які перфектно підготували трасу. Огородили її, зробили до неї під’їзну дорогу, перед змаганнями, як належить, залили водою. Їхати такою трасою – одне задоволення. Варто відзначити і те, що на змаганнях вистачало доволі сильних суперників. Все ж іршавчани старалися з усіх сил, щоб посісти призові місця. І їм це вдалося.
Постійно підтримує мотокрос в районі Іршавський міський голова Степан Бобик. Допоміг і на цей раз, аби наші хлопці могли достойно представити район на обласних змаганнях. Велике спасибі Степану Степановичу. Хай Бог віддасть йому сторицею за його добрі справи.

Вл. інф.

Ваш отзыв

Ваш коментар