Версія для друку Версія для друку

Свято медиків

Традиційно у третю неділю червня медики відзначають професійне свято. Напередодні з цієї нагоди в районному будинку культури відбулися урочистості. Начальник відділу охорони здоров’я РДА Сергій Караслай, головний лікар Іршавського центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Булеза, головний лікар Іршавської райлікарні Оксана Петах, головний лікар Іршавської райстоматполіклініки Іван Стойка з теплом та щирістю відгукувалися про своїх підлеглих, про їх вмілі руки, добро та самопожертву, душевне тепло та недоспані ночі.
Багато теплих слів вдячності за нелегку працю почули медичні працівники від голови районної ради Віктора Симканинця, заступника голови райдержадміністрації Івана Мошколи, голови Іршавської ОТГ Степана Бобика, начальника відділу культури та туризму РДА Олени Ісак, депутата обласної ради Петра Добромільського.
За багаторічну працю та вагомий особистий внесок у розвиток медицини краю медиків нагороджували відзнаками різного рівня – почесними грамотами, грамотами, подяками та подарунками.
Не обійшлося без концертної програми. Пісні дарували присутнім народний хор лікарів під керівництвом заслуженого працівника культури України Надії Мельник-Гудь. По-особливому лунав спів солістів народного хору лікарів Тетяни Кузан, яка виконала пісню Олега Винника «Біла голубка». Шквал оплесків викликала пісня «Моя рідня» Анатолія Матвійчука, де солістами були Вікторія Антосяк та Василь Липей. Хор має чудові традиції. Він був неодноразовим учасником фестивалів в Угорщині, Словаччині та мав багато виступів на Україні. До речі, вони досягли свого повноліття. Їм виповнилося вісімнадцять років. Хор лікарів є унікальним явищем не лише на Закарпатті, а й в нашій державі. Таких хорів в області було чимало, але з плином часу вони порозпадалися, лише іршавчани тримаються монолітно і завзято виконують пісні нашого земляка, народного артиста України Івана Поповича, народні пісні, які звучать у тандемі з ансамблем «Іршава». Такий номер був показаний в минулому році на обласному святі медиків і був зустрінутий гучними оплесками. Колектив завжди завершує свої виступи піснею Тараса Петриненка «Господи, помилуй нас». Так було й цього разу. І на такому піднесенні завершилося чудове свято медиків. Окрему подяку учасники хору висловлюють начальнику відділу охорони здоров’я РДА Сергію Караслаю за всебічну підтримку, сприяння у всіх починаннях колективу.
Прикрасили свято своїм співом юні солісти Ірина Ковальчук, Кароліна Луканинець. Танцювальною композицією порадували вихованці Великораковецької дитячої школи мистецтв під керівництвом Євгенії Мельник. Ведучим був Іван Брич.

Іван КОПОЛОВЕЦЬ.

Ваш отзыв

Ваш коментар