Версія для друку Версія для друку

НАШІ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ КУБКА УКРАЇНИ

Від побаченого перехоплювало дух. Така хороша нагода насолодитися видовищем випадає рідко. Хлопці ефектно гасали на мотоциклах, демонструючи вміння і міцність характеру. Так і самому кортіло осідлати двоколісного. А спостерігати за всім цим можна було у с. Голубине Свалявського району. Саме тут 16-17 червня проходив ІІ етап кубка України з мотокросу — дійство, яке вартує великої уваги. Позмагатися сюди з’їхалося чимало потужних мотокросменів з усієї країни. Участь у змаганнях взяли команди Чернівців, Хмельницька, Луцька, Львова, Івано-Франківська, Мукачова, Ужгорода, Берегова, Великого Березного, Хуста, ДЮСШ, а також іршавчани, яких тренує Іван Віраг. Кожним з них керувала жага до перемоги. У запеклій боротьбі наші хлопці завоювали призові місця. Владислав Віраг посів друге місце. Станіслав Мейсарош виборов «бронзу». Іван Віраг на цей раз був четвертим.
До речі, впевнено завоював перше місце у класі «Аматор» Павло Кізляк, а Михайло Васько виборов третю сходинку у класі 65 см3 .
За словами Івана Вірага, для іршавчан велика честь виступати на такого рівня змаганнях. А те, що хлопці завоювали призові місця – серйозний показник і результат клопіткої роботи.
Вл. інф.

Ваш отзыв

Ваш коментар