Версія для друку Версія для друку

Нагороди з міжнародного

Щойно команда шахово-шашкового клубу Іршавського міського центру позашкільної освіти повернулася з міжнародного дитячого турніру “Кирилівка-2018”.
Формат проведення турніру такий же, як і чемпіонат України. Суперники грають між собою по дві партії. Кожному на гру відводилось по 40 хвилин. Так що участь в турнірі – своєрідна підготовка до всеукраїнських форумів. Найбільше учасників зібрала найнижча по рангу група, в якій змагались третьорозрядники і юні спортсмени, які тільки починають освоювати секрети шашкової гри. Такої великої кількості не чекали навіть організатори. Це ще один аргумент на користь шашок. Як вид спорту шашки розвиваються попри негаразди в організаційних моментах.
Результати наші спортсмени показали досить пристойні. Вероніка Терпай, яка виступала в групі третьорозрядників, виборола 4 місце. Такий же результат показала Марта Юріна в групі другорозрядників. Найбільш вдало виступили наші лідери – першорозрядники Катерина Мойсей і Богдан Юрченко. Командою вони вибороли друге місце. В особистому заліку наша юна зірочка-надія Катя Мойсей посіла друге місце, а Богдан Юрченко показав третій результат.
Анатолій Вайда.

Ваш отзыв

Ваш коментар