Версія для друку Версія для друку

Запрошуємо жителів району до вакцинації

Щеплення дітей проводиться згідно Календаря щеплень, затвердженого наказом МОЗ України від 11.08.2014 року №551. Календар включає обов’язкові профілактичні щеплення з метою запобігання захворюванням на дифтерію, кашлюк, кір, поліомієліт, правець, туберкульоз, гемофільну інфекцію, гепатит В.
КЗ «ІЦПМСД» одержав у достатній кількості імунобіологічні препарати як для дітей, так і для дорослого населення. Тому, звертаємося до всіх мешканців нашого району звертатися за місцем проживання до сімейних лікарів для вакцинації.
На даний час Іршавський район повністю забезпечений імунобіологічними препаратами для первинно-вакцинального комплексу – це вакцина Пентаксим (Франція), Імовакс поліо (Франція), Поліо Сабін (Бельгія) і Вакцина для профілактики гемофільної інфекції . Вакцини для профілактики кору, паротиту та краснухи – Пріорикс (Бельгія) та M-M-RVAXPRO (Франція).
Отримано вакцину Еувакс В для профілактики гепатиту В.
Анатоксин або вакцина для профілактики дифтерії та правця (АДП -Болгарія), що вводиться в 6-ти річному віці, також є в наявності у достатній кількості, для профілактики туберкульозу – БЦЖ, для профілактики дифтерії та правця – АДП-М, для дітей та дорослих.
Отже, на даний час в районі є достатньо всіх необхідних вакцин.
Тому, велике прохання до жителів нашого району:
«Активно звертайтеся до сімейних лікарів, щодо вакцинації своїх дітей та себе особисто. Перегляньте своє ставлення до щеплень у позитивну сторону і захистіть наше молоде покоління від інфекційної загрози!» Звертаюсь до батьків, діти яких йдуть в перший клас, зробити необхідні щеплення, які захистять ваших дітей при спалахах інфекційних хвороб.
Людмила Дорогій,
провізор КЗ «ІЦПМСД»

Ваш отзыв

Ваш коментар