Версія для друку Версія для друку

«В Іршаві можна знайти роботу. Було б тільки бажання…»

Так вважає директор ТзОВ «А.М.Ітро» Анжело Бернарді.
Наша газета вже неодноразово писала про здобутки товариства з обмеженою відповідальністю «А.М.Ітро». Воно більше п’ятнадцяти років працює на українському ринку. На даний час тут трудиться 160 чоловік. Середня зарплата – 6-8 тисяч гривень. Наша розмова із директором підприємства Анжело Бернарді.
– За час роботи в Україні Ви добре вивчили специфіку нашого краю, неодноразово відзначали працелюбність наших людей, їх вболівання за доручену ділянку роботи. Зрештою, сотні іршавчан трудиться в Італії. Який винесли для себе урок?
– Українці – народ працьовитий. Особливо закарпатці. Із відповідальністю ставляться до дорученої ділянки роботи, дисципліновані. А зі свого боку ми все робимо для того, щоб люди, які в нас трудяться, не турбувалися, як добратися на роботу. Щодня їх на підприємство доставляють автобуси, які курсують у напрямку Климовиці, Лисичова, Сухої, Осою, Білок, Нижнього Болотного… Тому прохання до молоді: не сидіть вдома, склавши руки. Заходьте до нас, ми знайдемо для вас роботу, де можна буде застосувати свою енергію, силу і знання. Для тих, хто хоче пов’язати свою долю з нашим підприємством, організовуємо місячні курси, де майбутні швачки набувають професійні навики. І не вони нам платять, а навпаки – ми їм нараховуємо мінімальну зарплату – 3723 грн. Ми постійно працюємо над тим, щоб збільшити кількість робочих місць на ТзОВ «А.М.Ітро». У нас може працювати до 200 чоловік. Не треба їхати на заробітки за кордон – можна реалізувати себе на нашому підприємстві.
– Це правда. Нашого цвіту по всьому світу. Чимало наших земляків трудиться в Польщі, Чехії, Італії, Іспанії, Португалії, Америці, Канаді…
– Ваші люди заслуговують жити краще. Тому й виїжджають працювати за кордон. Але так довго тривати не може. Краще знайти для себе заняття вдома. Адже виїжджаючи за кордон, батьки залишають маленьких діточок на бабусь і дідусів. А це зазвичай спонукає до того, що виховний процес пущено на самоплив.
До речі, чотири роки тому ми налагодили тісні зв’язки із Загатянським міжшкільним навчально-виробничим комбінатом. Знайшли спільну мову з директором закладу Наталією Хряпіною. Там навчаються не лише школярі із Загаття, а також Климовиці, Дубів, Івашковиці, Чорного Потоку, Смологовиці, Локтя, Підгірного і Крайньої Мартинки. Зважаючи на це, ми подарували комбінату сучасні супершвейні машини. Наразі ми забезпечуємо їх сировиною. Бажаючі мають можливість навчатися швейній справі.
– На що найбільше звертаєте увагу?
– Звісно, на якість продукції. Брак не пройде. У нас кожен міліметр має значення. Фірма «Даінезе» має високу репутацію не лише в Європі, а й у всьому світі. Наші вироби – шкіряний одяг – однаково купують як у Іспанії, Німеччині, Франції, так і в Японії, США, Канаді. Це куртки, комбінезони і брюки для мотокросменів і байкерів. Правда, останнім часом почалися проблеми із збутом продукції. Але, вважаю, що це тимчасове явище. Ситуація стабілізується. Ми не стоїмо на місці. Постійно шукаємо тих, хто потребує наші вироби. Слава Богу, що наразі вітер дує на наші вітрила.

Розмову вів
Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар