Версія для друку Версія для друку

Відгуляли на славу!

На третій день Святої Трійці, Кушниця фестивалила, адже мала для цього справжню нагоду – 700-річчя від дня заснування села. Ближче до полудня мешканці і гості Кушниці поспішали на околицю села, де серед чудової природи на березі р.Боржави постало справжнє розважальне містечко з великою сценою, атракціонами для дітей та торгівельними ятками. Святкова атмосфера панувала серед присутніх, які з нетерпінням чекали на початок масштабного дійства, що розпочалося з привітання мешканців села та гостей фесту керівником апарату Закарпатської ОДА Русланою Натуркач, головою районної ради Віктором Симканинцем, головою райдержадміністрації Олександром Горіним, начальником відділу культури та туризму РДА Оленою Ісак, Кушницьким сільським головою Михайлом Штефком.
Голова районної ради Віктор Симканинець побажав присутнім міцного здоров’я, наснаги, благополуччя, процвітання села та успіхів. «Нехай доля додає вам сил і натхнення для здійснення всіх задумів та сподівань» – додав О.В.Горін.
За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток інфраструктури та благоустрій села, активну громадянську й життєву позицію та з нагоди 700-річчя окремі жителі с. Кушниці були відзначені грамотами Іршавської райдержадміністрації та районної ради.
Розпочали святкову концертну програму вихованці Кушницької ДШМ (керівник М.П.Поп) піснею «Боже, Україну бережи». Подальший тон виступів задав ансамбль скрипалів у складі учнів та їхніх наставників (М.В.Джуржа, Я.Ф.Гецко, Т.А.Гецко), які заграли веселі верховинські мелодії. Глядачі могли насолодитися прекрасними хореографічними композиціями у виконанні як старших, так і молодших танцюристів (керівник М.В.Батьо), сольними виступами окремих юних талановитих виконавців. Присутні не могли залишитися байдужими від жодного виступу. Особливо їх розчулили наймолодші артисти з танцем «Квіти для мами», і, напевно, багато хто подумав про своїх матерів, яких потрібно любити і дарувати квіти у подяку за все, що вони роблять для кожного з нас. На душі стає радісно від того, яке талановите покоління підростає у Кушниці!
Під час святкування для гостей також виступали народний вокальний ансамбль «Ільничанка» (керівник Олеся Мейсарош) та його солісти Михайло Черничко та Катерина Сапожнік, Христина Ляшко, солісти Іршавської ДШМ Злата Лівак, Вероніка Скоблей (керівник Олена Йонаш), зразковий фольклорний колектив БК с. Приборжавське «Сколомиєчка» (керівники Ольга Кукла та Тетяна Косик, хореограф Вікторія Панющик), циркова студія «Весела арена» ( керівник Ніна Попович), Лисичівський БК, та сучасний хореографічний колектив із Лисичова «Багаті кольори танцю» під керівництвом Ярослава Палька, фіналіст «Голосу країни» Іван Пилипець, заслужена артистка України Зоряна Юдін, музичний гурт «Онлайн» с. Довге та інші.
Неможливо не відзначити ще один чудовий виступ відомого закарпатського скульптора та художника М.І. Глебу, який своїм співом та грою на гітарі причарував усіх слухачів.
Ведучими концерту були неперевершені Юрій Мельник та Наталія Панько, які вели святкове дійство з гумором, завзяттям та натхненням.
Також під час свята всіх охочих частували смачними традиційними стравами та напоями. Для найменших учасників фестивалю було організовано дитячий майданчик, де кожен малюк міг цікаво провести час, доки його батьки відпочивали.
Удень не стихали пісні на сцені, а з восьмої вечора естафета перейшла до вечірньої дискотеки. Хоч це грандіозне свято і закінчилося, але залишило по собі багато приємних спогадів.
Хочеться додати, що це був не просто фестиваль, а щось набагато глибше, щось, що потрібно не тільки бачити, а й відчувати. Якщо ви побували в Кушниці, одному з найстаріших та найпрекрасніших сіл Закарпаття, то завжди захочете повернутися сюди неодмінно ще!
Христина ДОЧИНЕЦЬ.

Ваш отзыв

Ваш коментар