Версія для друку Версія для друку

Утрата людських цінностей

Мешканці вулиці Набережна, м. Іршава, живуть у багатоповерхівках і не мають можливості мати городи. У 1992 році міська рада виділила для охочих невеликі ділянки (5 соток) для ведення городництва. Бажання вести господарство виявили приблизно сто сімей, які протягом цих років саджають картоплю, кукурудзу, інші овочі для власних потреб.
А деякі «людці», облюбувавши ці землі, почали підпільно приватизовувати їх без ніяких погоджень із землекористувачами. Хіба не ці мешканці, які протягом 25 років користуються землею, мають на неї право? І цього року із дозволу міської влади користувачі продовжують обробляти ці землі.
2 червня двоє користувачів прийшли вранці на свої земельні ділянки і побачили жахливу картину: на ділянках із корінням вирвано усю городину. Всього завдано шкоди на ділянці приблизно в 4 сотки. Хіба у цих людей, які зробили таке варварство, є серце, душа, совість? Задумайтесь, шановні, до чого ви докотились. Ви знівечили рослини, які почали виростати. А ви думали про ті сім’ї, які вклали свій труд і кошти. Вам має бути соромно перед своїми дітьми, внуками, яким ви тим самим ставите за приклад ганебний вчинок. Ви ходите у храм Божий, де Святе Євангеліє вчить вести чисте і благочестиве життя, бо основою справжнього християнина є любов до ближнього. А ви у своєму серці носите зло, ненависть. Ви вважаєте, що не спіймані на вчиненні злочину, але нам відомо, що це зробили ті особи, які незаконно отримали документи. Не забувайте, що Господь бачить, як його люди поводяться. І доведеться відповідати за свої вчинки перед Всевишнім.

Ініціативна робоча група землекористувачів.

Ваш отзыв

Ваш коментар