Версія для друку Версія для друку

І красива жінка, і хороший спеціаліст, і неперевершений майстер пензля

Так коротко можна сказати про головного спеціаліста відділу культури і туризму райдержадміністрації Любов Бабинець. Незважаючи на те, що вона ніколи не обіймала високі посади, завжди була на видноті.
Народилася Любов Василівна чудової червневої пори, коли в її рідному селі Колодному доспівали черешні і вишні. Бог подарував їй красу, хорошу вдачу і приналежність до людей. Вона уміє знайти підхід до кожного.
У сфері культури працює із 1984 року, після закінчення Київського інституту культури ім. О. Корнійчука. Розпочала свою трудову діяльність на посаді заступника директора централізованої бібліотечної системи. Працювала на різних посадах у районній бібліотеці, а з 2005 року – головний спеціаліст відділу культури Іршавської райдержадміністрації. Вона живе культурою, бере участь у проведенні майже усіх заходів. Відпочивати майже немає часу – доводиться працювати і в суботу, і в неділю. На сімейне життя часу залишається обмаль. Без неї не проводився жоден районний фестиваль. За все вболіває душею. Особливо насичений для неї червень – майже весь вільний час віддає підготовці до фестивалю ковальського мистецтва та народних промислів «Гамора».
А минулого вівторка просто подивувала своїх друзів – у актовому залі районного будинку культури вона представила на розсуд своїх шанувальників персональну виставку «Квітка душа» — живопис, розпис по дереву та вишивку.

Ваш отзыв

Ваш коментар