Версія для друку Версія для друку

Випускні дитячих шкіл мистецтв

24 травня у районі відбулися випускні вечори Іршавської та Ільницької дитячих шкіл мистецтв. Цього дня близько сотні талановитих випускників вітали керівники району та міста, батьки, рідні, друзі учнів.
Випускники отримали свідоцтва про закінчення школи мистецтва. Кращих учнів за відмінне навчання та активну концертну діяльність нагороджено грамотами і подяками. Також грамотами відзначені їхні керівники.
Голова районної ради щиро привітав здібних і наполегливих учнів, які прославляють район на всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Висловив вдячність педагогам і батькам за підтримку обдарованої молоді. Побажав випускникам подальших успіхів у житті, наснаги та прихильної долі у всіх починаннях.
Із вітальними словами виступили також начальник відділу культури та туризму РДА О.Ісак, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту Іршавської міської ради ОТГ Л.Сокач, директор Іршавської ДШМ О.Рацин, Ільницької ДШМ О.Микита, депутат районної ради П.Станко.
За доброю традицією, випускники відділів подарували присутнім невеликий концерт, під час якого демонстрували свої вміння у грі на різних музичних інструментах, вокал та хореографію.

Прес-служба райради

Ваш отзыв

Ваш коментар