Версія для друку Версія для друку

ВЛАДА ТРИМАЄ СЛОВО: ПЕРШИЙ ЗРІЗ ПРОБЛЕМИ

Другий тиждень робітники та техніка ТОВ ДП «Алькор» працюють на автодорозі Іршава-Довге протяжністю 21,7 кілометра. Це підприємство виграло тендер на виконання робіт по капітальному ремонту автошляху, кий серед місцевих через суцільні глибокі вибоїни уже став притчею во язицех і пролаяний не лише вздовж, але і впоперек.
Підприємство взялося провести комплекс робіт за 86 мільйонів 682 тисячі гривень. Вже перші дні та наявна техніка показали хорошу якість і високий темп виконуваних робіт. Спеціальний агрегат зрізає верхній шар асфальтового покриття дороги, після чого залишається практично рівна поверхня, що після «ямкової шахматки» верховинським водіям уже за щастя.
Попри намагання окремих політичних сил попаритися на нашій біді. В цьому випадку всі гілки влади різних рівнів спрацювали як ніколи злагоджено і оперативно.
За рахунок бюджетів Довжанської, Приборжавської, Білківської і Дубрівської сільських рад, які відповідно виділили по 50, 15, 40 і 30 тисяч гривень, вчасно було виготовлено проектно-кошторисну документацію.
Станом на тридцяте травня робітники ТОВ ДП «Алькор» пройшли частину дороги в Лукові. На цей раз на вимогу сільських рад ремонт розпочали не від райцентру, а від Довгого в сторону Іршави.
Як один із важливих чинників варто відзначити надзвичайно позитивну думку дорожніх працівників про місцевих жителів, із якими у шляховиків повне порозуміння.

Михайло БОРЖАВСЬКИЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар