Версія для друку Версія для друку

Урядова програма «Доступні ліки» успішно реалізується в районі

Сімейні лікарі комунального закладу «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги» активно працюють і запрошують мешканців нашого району до Урядової програми. «Доступні ліки» – це програма, яка забезпечить кожного мешканця необхідними лікарськими засобами, які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності.
Урядова програма «Доступні ліки» стартувала 1 квітня 2017 р. Відповідно до цієї програми запроваджено референтне ціноутворення та відшкодування вартості лікарських засобів, які застосовуються для лікування серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та цукрового діабету.
З початку 2018 року реалізація програми «Доступні ліки» є успішною. Вона набирає обертів, розширюється реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, до програми долучаються виробники та аптечні заклади.
У програмі беруть участь 48 виробників, з яких 18 — українські й 30 — закордонні.
На Іршавський район виділено 2 585,600 тис.грн. для реалізації Урядової програми «Доступні ліки». Станом на 29.05.2018 року освоєно 785 666,47 грн з виділеної суми на рік.
В районі по даній програмі задіяно 17 аптек:
5 аптек знаходяться у м.Іршава, 3 – в селі Ільниця, 1 – в с. Брід, 1 – в с.Сільце, 1 – в с.Довге, 1 – в с.Кушниця, 1 – в с.Білки, 1 – в с.Імстичово, 2 – в с.Загаття, 1 – с.Осій. Кожна аптека має спеціальну наліпку «Аптека-учасниця програми».
Для того, щоб отримати препарати по програмі «Доступні ліки», потрібно звернутися до сімейного лікаря або вузькопрофільних спеціалістів (кардіолога, невролога, ендокринолога, пульмонолога) для отримання правильно виписаного рецепта із зазначенням діючої речовини, потім піти до аптеки, що бере участь у програмі, та отримати необхідні ліки.
Якщо при звертанні до сімейних лікарів або в аптечні заклади у Вас виникають непорозуміння або відмова у виписці чи отоваренні рецептів, прошу Вас звертатися у комунальний заклад «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги» до головного лікаря Булеза О.І. (4 поверх) поліклінічного відділення (410 кабінет).

Оксана Булеза,
головний лікар КЗ «ІЦПМСД».

Ваш отзыв

Ваш коментар