Версія для друку Версія для друку

ДО РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗАВІТАЛИ ШКОЛЯРІ

У рамках здійснення правоосвітньої роботи серед учнівської молоді, 25 травня, до райдержадміністрації завітали учні 10 класу Білківської ЗОШ I-IIIст. під супроводом учителя історії Вероніки Станко.
Керівник апарату Іршавської РДА Олег Козенюк розповів  школярам про історію створення, діяльність, завдання, повноваження, організацію роботи  районної державної адміністрації, коротко зупинився на співпраці з органами місцевого  самоврядування.
«Сьогодні ви маєте чудову нагоду відчути на собі, як працюють органи державної влади, можливо, для когось саме цей захід стане вирішальним при виборі професії» – зазначив Олег Васильович.
Також для школярів провели пізнавальну екскурсію кабінетами адміністрації, де вони мали змогу безпосередньо ознайомитись з роботою відділів.  Завітали і до великого залу засідань РДА, де проводяться наради, колегії та засідання сесії районної ради.
Продовжили спілкування у малому залі засідань, де  начальник відділу мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Федір Халак ознайомив присутніх з новинами антикорупційного законодавства, продемонстрував, як працює Єдиний реєстр декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та розповів про офіційний веб-сайт Іршавської РДА. Після чого в.о.начальника юридичного відділу РДА Тетяна Попович ознайомила дітей з основними аспектами юридичної роботи РДА.
Разом з цим, голова правління райспоживспілки Сергій Лупак організував для учнів солодкий стіл.
На завершення заходу учитель історії Білківської ЗОШ  І-ІІІ ст. Вероніка Станко подякувала працівникам райдержадміністрації за проведену зустріч та змістовні розповіді.
Від райдержадміністрації діти вирушили до Іршавського відділення поліції Хустського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області, де вони ознайомилися з специфікою роботи установи, почули від працівників поліції, які завдання на них покладені для забезпечення дотримання правопорядку в районі. 

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар