Версія для друку Версія для друку

З добрими справами – у майбутнє

Громадська Організація “Справа Кольпінга в Україні”- недержавна громадська організація християнсько-соціального напрямку, католицьке об’єднання, яке супроводжує та підтримує людей в житті, вірі, освіті та добрих вчинках. Засноване у Німеччині Адольфом Кольпінгом, (1813-1865) німецьким священиком, соціальним реформатором, публіцистом, духовним наставником та “батьком підмайстрів”. Інтернаціональна «Справа Кольпінга» існує сьогодні в більш ніж у 53 країнах світу та налічує близько 450 000 членів.
В Україні організація заснована у вересні 2001 р.; налічує багато осередків, які діють у різних областях України: Чернівецькій, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Вінницькій, Закарпатській та Волинській, Дніпропетровській.
Основним центром «Справи Кольпінга в Україні» став головний офіс у м. Чернівці, який координує діяльність всіх родин в Україні. За активну діяльність та розвиток нових осередків громадська організація у 2015 році отримала статус національної спілки.
З метою продовження добрих традицій та поширення справ, втілених у життя Адольфом Кольпінгом, влітку 2014 року була створена родина Кольпінга у м. Іршава, як осередок людей-однодумців, спрямованих на допомогу людям, які потребують підтримки ближнього. Пріоритетним напрямком діяльності Родини Кольпінга в м.Іршава є комплексна допомога та підтримка дітей з особливими потребами та їх сімей. Із кінця 2017 року в рамках роботи родини почав діяти соціальний проект «Інтегрований центр соціально-правової підтримки дітей з особливими потребами та їх батьків». Метою проекту є підвищення життєвої компетенції дітей з особливими потребами та їх батьків, сприяння інтеграції в соціум та їх соціально-правовий захист. Надання допомоги здійснюється через організацію індивідуальних занять та консультацій, гурткової роботи, проведення майстер-класів, семінарів-тренінгів для батьків із залученням висококваліфікованих спеціалістів.
Наші контакти: м. Іршава, вул. пров. Шевченка, 3/11 (студія розвитку дитини «Соняшник»). e-mail: kolping.irshava@gmail.com

Члени правління
РК м. Іршава

Ваш отзыв

Ваш коментар