Версія для друку Версія для друку

Воля до перемоги

Сучасна успішна людина уміє ставити перед собою цілі і знає як їх досягати.Навчитись цьому мистецтву допомагає участь у конкурсах науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.
Саме такою юною, цілесрамованою дівчиною є учениця 10-го класу Іршавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Марія-Антуанетта Пальок.
Бувши в гостях у бабусі в селі Крайня Мартинка, Марія-Антуанетта почула про дослідження історії побудови та функціонування церков Чорнопотіцького куща (сіл Ч.Потік, Підгірне, Крайня Мартинка, Локіть, Смологовиця), які проводять вихованці секції «Теологія, релігієзнавство та історія релігії» при Чорнопотіцькій загальноосвітній школі. Зовсім юна дівчинка запалилася бажанням приєднатися до пошукової роботи.
Бог дає бажання і дає дію.
Батьки Марії-Антуанетти, які виховують її в християнському дусі і є активними членами місцевої церковної громади, підтримали її наукове починання.
Їй було довірено написання історії церкви центрального села – Чорного Потоку. Над цим вона трудиться уже другий рік.
Успіх у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Ужгороді, де потрібно було проявити ще й свої знання з історії України, ще у минулому році запалив у дівчині вогник боротьби за перемогу. Вже протягом наступного року роботи у Малій академії наук, вона, покладаючись на Бога, мобілізувала всі свої сили. Прийнявши допомогу наставників (батьків, наукового керівника, вчителя історії), доклала максимальних зусиль для досягнення нової мети – перемоги на фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту в Києві.
Боротьба в столиці була дуже серйозною. Важко було визначити, хто кращий. Журі захоплено слухало учасницю, її захист супроводжувався оплесками. Марія-Антуанетта майже досягнула найвищої сходинки, вона отримала ІІ призове місце серед учасників з різних куточків України.
Дотримуючись головних правил успіху, Марія-Антуанетта достойно пройшла всі випробовування і готова до досягнення нової мети – остатоточної перемоги в наступному році, що допоможе їй цілеспрямовано рухатися до основної мети – стати успішною людиною і виконати призначення, покладене на неї Всевишнім.
Марія ЮНАКОВА.

Ваш отзыв

Ваш коментар