Версія для друку Версія для друку

Позитивна тенденція

Рахівський район багатий на спортивні таланти. І в шашках теж було чимало хороших спортсменів, які успішно виступали на обласних змаганнях. З часом загальна ситуація в країні негативно вплинула на спорт і на місцевому рівні. Але знайшлась людина, яка вирішила кардинально змінити ситуацію. Це житель В. Бичкова кандидат в майстри спорту Микола Коперльос. З його легкої руки цьогорічний особисто-командний чемпіонат області з шашок-64 серед юнаків та дівчат проведено у В. Бичкові.
По кількості учасників турнір став рекордним – 52 юні спортсмени виборювали звання чемпіона області. 9 турів швейцарської системи – випробування непросте. Але кого страшать перепони, особливо в юному віці, коли здається, що нема тих вершин, які не можна покорити. І це правильно. Тільки високі цілі формують особистість, закаляють характер.
З перших турів сформувалась четвірка, яка на “повних парусах” стрімко набирала темп, додаючи очки в загальну копилку. Це вихованці шахово-шашкового клубу “Вікторія” Іршавського міського центру позашкільної освіти (ІМЦПО) Сергій Скоблей, Богдан Юрченко, Катерина Мойсей і Анастасія Панич. Доля першого місця вирішувалась в боротьбі між ними. Спершу першорозрядник Сергій Скоблей вніс свою лепту, вигравши у віце-чемпіона України Богдана Юрченка. На цьому сюрпризи не закінчилися. Анастасія Панич в чудовому стилі виграє у лідера Сергія Скоблея. Вирішальна партія між Богданом Юрченком і Анастасією Панич закінчилася не логічно. Юна спортсменка в закінченні партії пройшла мимо кращого продовження і програла. Випередивши переслідувача на одне очко абсолютним чемпіоном став Богдан Юрченко. Сергій Скоблей виборов “срібло”. Третю сходинку п’єдесталу пошани зайняла Анастасія Панич.
Підбито підсумки і по вікових групах серед юнаків та дівчат. Чемпіонами області стали: Вероніка Терпай (8 років), Анастасія Панич (13 років), Роман Подолюк (8 років), Ігор Гуляна (10 років), Богдан Юрченко (13 років). Другі місця посіли: Софія Буря ( 8 років), Катерина Мойсей (13 років), Степан Левко (8 років). Бронзовими призерами стали: Анастасія Асеєва (8 років) і Станіслав Гелетей (13 років).
В командному підсумку, в який враховувалися по 2 кращі результати юнаків і дівчат в різних вікових групах, перше місце за командою “Вікторія” ІМЦПО. В командний залік зараховано результати Богдана Юрченка, Сергія Скоблея, Анастасії Панич і Мартіни Юріни.
Анатолій Вайда

Ваш отзыв

Ваш коментар