Версія для друку Версія для друку

Повернулися з нагородами

Двадцять восьмого квітня у с. Великі Береги, що на Берегівщині, відбувалося захоплююче і видовищне спортивне дійство. Тут проходив І етап кубка України з мотокросу (західний регіон). На цій території висадився справжній спортивний десант. Позмагатися прийшли команди Берегова, Чернівців, Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Мукачова, Хуста, Великого Березного, Сваляви, а також з Іршави. Наші спортсмени знову були на висоті. Іван Віраг буквально вигриз третє місце. Другу сходинку впевнено посіли Владислав Віраг та Станіслав Мейсарош.
Голова мотоклубу Іршави Іван Віраг каже, що призові місця давалися з великими зусиллями, адже траса була досить важкою, було багато пилюки. Наші мотокросмени зуміли швидко зорієнтуватися і таки повернулися додому з нагородами. Хлопці багато тренуються. Як на тренуваннях, так і на змаганнях викладаються на всі сто відсотків.
5-6 травня на наших спортсменів чекає серйозне випробування. Вони братимуть участь у змаганнях на тій трасі, де буде проводитися чемпіонат світу з мотокросу (коляски), що відбуватиметься в Чернівцях.
Мотоклуб Іршави висловлює щиру вдячність Іршавському міському голові Степану Бобику за постійну підтримку та допомогу у розвитку мотокросу в районі.
Вл. інф.

Ваш отзыв

Ваш коментар