Версія для друку Версія для друку

Спартакіада „ Здоров’я ” серед працівників закладів дошкільної освіти

Днями на базі Великораковецького дошкільного навчального закладу №2 відбулося свято здоров’я – дванадцята районна спартакіада серед працівників трьох групових закладів дошкільної освіти. У спартакіаді взяли участь 12 дошкільних навчальних закладів району, які були представлені спортивними командами. Працівники змагались з семи видів спорту: біг (30 м), стрибки у довжину з місця, дартс, туризм та спортивна естафета.
Головними суддями змагань були голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України О.І.Попович та голова спортмасової комісії президії РК – І.І. Пинзеник.
Першим етапом за головні призи спартакіади стали змагання з легкої атлетики. У стрімкому бажанні перемогти кращими стали команди профспілкових організацій:
з бігу – Великораковецького ДНЗ №2, Великораковецького ДНЗ №3, Луківського ДНЗ, Зарічанського ДНЗ;
стрибків у довжину з місця: Великораковецького ДНЗ №2, Зарічанського ДНЗ, Кушницького №2.
На зміну легкій атлетиці прийшов цікавий і захоплюючий вид спорту – дартс. Кращих результатів у цьому виді спорту добилися представники команд ДНЗ: Ільницького №3, Греблянського, Лисичівського, Кушницького №2 .
Наступним видом змагань стала спортивна естафета. Тут не було рівних командам Ільницького ДНЗ №3, Великораковецького №2 та Лисичівського дошкільних установ.
Туризм завершив спартакіаду змагань, який введено у залік районної спартакіади працівників дошкільних закладів . Але це не стало перепоною у здобутті кращих результатів командами Сухівського, Ільницького №3, Лисичівського та Греблянського закладів дошкільної освіти.
Свято вдалося на славу завдяки умілій організації заходу.
Подібні заходи є надзвичайно корисними, оскільки сприяють впровадженню фізичної культури в повсякденне життя, її широкого використання в загартуванні, оздоровленні та пропаганді здорового способу життя, сприяють згуртуванню колективів та обміну досвідом з фізкультурно-оздоровчої роботи.
Суддівська колегія, підбивши підсумки змагань, оголосила переможцем спартакіади команду Лисичівського ДНЗ (завідувач Олегаш Г.В.), друге місце виборола команда Великораковецького ДНЗ №2 (в.о.завідувача Савко Н.Ю.), а третє місце розділили між собою команди Ільницького ДНЗ №3 та Зарічанського ДНЗ (завідувачі Котубей М.М. та Лакатош М.Ю.).
Ганна Фулитка,
головний спеціаліст відділу освіти, член Іршавського РК профспілки працівників освіти

Ваш отзыв

Ваш коментар