Версія для друку Версія для друку

Серед найбільш болючих питань – дороги

П’ятнадцята сесія районної ради VII скликання, яку відкрив голова районної ради Віктор Симканинець, розпочалася із вшанування хвилиною мовчання пам’яті тих, хто загинув на Сході України в антитерористичній операції. Потім головуючий коротко ознайомив присутніх із подіями, що відбулися в районі в міжсесійний період та привітав іменинників, які святкували дні народження.
Начальник відділу організаційного забезпечення та діловодства районної ради Роман Меренич озвучив депутатські запити та відповіді на них, які надійшли на адресу районної ради.
В. Симканинець запросив до слова заступника начальника управління патрульної поліції в Закарпатській області Сергія Мельника, який розповів про роботу патрульної поліції Ужгорода та Мукачова, запросив до співпраці наш район.
Депутат районної ради Ольга Чедрик зачитала Звернення, адресоване прем’єр-міністру України Гройсману В.Б., голові Верховної Ради України Парубію А.В.і народним депутатам, щодо запобігання знищенню в Україні екстреної медичної допомоги, збільшення оплати праці працівників системи екстреної медичної допомоги, збільшення медичної субвенції Державного бюджету України на 2018 рік.
Народні обранці затвердили програми: підтримки депутатами райради закладів бюджетної сфери та інфраструктури населених пунктів району на 2018 рік і технічного захисту службової інформації, що є власністю держави в автоматизованих системах на 2018-2020 роки.
Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №303 «Про районний бюджет на 2018 рік» (із змінами від 16 січня, 12 березня 2018 року) інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Симчик.
Депутати проголосували за питання про передачу в оренду нежилих приміщень в будівлях спільної власності територіальних громад сіл, міста району і встановлення розміру кошторисної заробітної плати, яка враховується при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету на 2018 рік.
Затверджено також питання «Про безоплатну передачу будівель та споруд колишньої дитячо-юнацької спортивної школи зі спільної власності територіальних громад сіл, міста району Іршавської районної ради в комунальну власність Іршавської міської ради об’єднаної територіальної громади», «Про безоплатну передачу будівель Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів зі спільної власності територіальних громад сіл, міста району Іршавської районної ради у комунальну власність Зарічанської сільської ради» і «Про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна».
Серед болючих питань, які порушували депутати, – і стан доріг у районі. Їх не порівняти із сусідніми Мукачівського, Виноградівського, Свалявського чи Берегівського районів. У вкрай занедбаному стані вони у напрямку Загаття, Чорного Потоку, Лисичова… Про те, що намічається зробити цьогоріч, на запитання народних обранців відповідав голова райдержадміністрації Олександр Горін, а заступник голови РДА Іван Мошкола зачитав перелік доріг, на яких проводитиметься ремонт цьогоріч.
Участь у роботі сесії взяли також керівники служб РДА та району, міський та сільські голови, представники засобів масової інформації.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар