Версія для друку Версія для друку

ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ

Рівень підготовки борців до турнірів та змагань залежить щонайперше від самих спортсменів, їх індивідуальних талантів, мотивації, здатності тренерів розвивати найкращі їх бійцівські якості, вміння наставника підвести підопічних до відповідальних поєдинків у найбільш оптимальній фізичній формі, психологічній налаштованості. Дводенна поїздка минулого тижня вихованців Іршавського спортивного клубу «Атлант» у Львів на Всеукраїнський турнір по самбо наочно продемонструвала саме такий симбіоз факторів, що сприяють успіху атлетів.
На цих змаганнях іршавські самбісти продемонстрували відмінні результати, тим самим юнаки довели високий рівень борцівської техніки.
До столиці Західної України 20 -21 квітня з’їхалося понад чотириста різновікових та різновагових спортсменів, що вдосконалюють свою майстерність у техніці самбо практично із усіх великих міст нашої країни. Отож, тим вагомішою на такому масштабному турнірі є кожен успіх, тим більше представників іршавської борцівської школи.
Нашим юним спортсменам для зайняття призових місць необхідно було продемонструвати вміння подолати, як правило, не менше двох десятків своїх однолітків.
У ваговій категорії до 34 кг срібло здобув Віктор Станко. Бронзовими призерами у своїх вагових категоріях, відповідно, 25 і 28 кілограмів стали брати Олександр і Сергій Лендєли.
Серед чинників, що значним чином впливають на психологічну готовність спортсмена до успіху, є присутність на трибунах рідних. У цьому випадку своїх рідних поїхали підтримати батько Михайло Станко та дід Іван Клим.

Михайло Боржавський.

Ваш отзыв

Ваш коментар