Версія для друку Версія для друку

ПРИРОДА – НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ

«Школа майбутнього повинна найповніше використовувати
для гармонійного розвитку людини все, що дає природа…
Уже через це ми повинні берегти
і поповнювати природні багатства, які маємо»
В. О. Сухомлинський
Озеленення навчальних закладів відіграє важливу роль у вихованні підростаючого покоління, розвиває в учнів почуття дбайливого господаря закладу, в якому вони навчаються, активізує пізнавальну, творчу та просвітницьку діяльність школярів.
Днями у Великораковецькій ЗОШ І-ІІ ст. було проведено заходи щодо озеленення та благоустрою території закладу та День довкілля. Впорядковано, приведено до належного естетичного та санітарного стану навчальні території, спортивний майданчик, висаджено квіти, кущі та молоді саджанці плодових дерев.
Ось уже другий рік поспіль у школі проводиться акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» за підтримки працівників державного підприємства ДП «СЛАП» «Іршаваагроліс». Вихованці школи разом з педагогами, влаштували гостям теплий прийом.
На урочистій лінійці агітбригади юних натуралістів розповідали вірші про природу, про її неповторність та значущість у житті людства, говорили про важливість берегти багату флору та фауну рідного краю. Головний лісничий Дмитро Юрійович Шандра разом з майстрами лісу: Володимиром Йосиповичем Поляком, Федором Андрійовичем Романом, Віктором Івановичем Романом, Михайлом Степановичем Дорчинцем та начальником лісогосподарської дільниці № 4 Ігорем Семеновичем Дорчинцем подякували школярам за турботливе ставлення до матінки Природи та подарували юним помічникам уже вдруге 10 комплектів спеціально розробленого робочого одягу і 40 молодих саджанців сосни звичайної.
Разом з працівниками школи та учнями старших класів у висадці брали участь також лісничі. На території школи були розвішені шпаківні та годівниці, виготовлені вихованцями та техперсоналом школи. За спільну та плідну роботу працівники лісу пригостили школярів цукерками та солодкими напоями. В кінці роботи директор школи В. І. Поляк щиро подякувала усім учасникам акції, а на згадку про спільно проведений захід, педагогом – організатором Я. В. Поляк було виготовлено відеоролик та зроблені яскраві світлини.
Віра Павлюк,
заступник директора з НВР
Великораковецької ЗОШ I-II ст.

Ваш отзыв

Ваш коментар