Версія для друку Версія для друку

Іршавська ОТГ вболіває за обслуговування та матеріальний стан медичних закладів громади

У зв’язку з хронічним недофінансуванням медичної галузі району, а саме медичних закладів первинного рівня, де проводиться 80% медичного супроводу, загальної диспансеризації населення, прикріпленого до медичних закладів, імунопрофілактика дитячого населення з першого тижня життя, забезпечення паліативних хворих постійним доглядом та медикаментозною допомогою (знеболення опіоїдними лікарськими засобами) депутатським корпусом ОТГ було проведено виїзну комісію по медичних закладах Іршавської ОТГ, в результаті якої було вивчено першочергові проблемні питання закладів по матеріальному забезпеченню та їх облаштуванню. Дане питання було одноголосно прийнято на спільних профільних комісіях та погоджено з головою ОТГ Бобиком С.С. про вирішення покращення матеріально-технічної бази медичних закладів Іршавської ОТГ, де розписано, на що скерувати виділені кошти .
Х сесією VІІІ скликання Іршавської ОТГ від 10.04. 2018 року були виділені кошти Комунальному закладу «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги» для АЗП-СМ м.Іршава, а саме: 50 тис. грн. – для внутрішнього ремонту приміщень; 50 тис.грн. – для придбання твердого інвентарю; 8 тис. грн. – на сантехніку; та на медичне обладнання: ваги дитячі електронні, ростомір для новонароджених, тонометри, холодильник для зберігання вакцин, смужки для глюкометра, отоофтальмоскопи, 2 сумки сімейного лікаря і всього на суму 38,8 тис.грн.
Для АЗП-СМ с.Лоза : поточний ремонт – 12 тис.грн.; придбання метеріалів для утеплення стелі – 8 тис.грн.; будівельні матеріали для ремонту приміщень – 10 тис. грн.; медичне обладнання: смужки для глюкометра, тонометр, сумка сімейного лікаря, кардіограф трьохканальний і всього на суму – 31,8 тис.грн.
Для АЗП-СМ с.Собатин: придбання конвектора – 2 тис.грн; будівельні матеріали для ремонту – 14 тис. грн.; медичне обладнання: смужки для глюкометра, тонометр, сумка сімейного лікаря, холодильник для зберігання вакцин і всього на суму: 14,6 тис.грн.
Також відділу охорони здоров’я були скеровані кошти для хірургічного відділення комунального закладу «Іршавська районна лікарня» 15 тис.грн. для придбання будівельних матеріалів та 30 тис.грн. для хворих на цукровий діабет на придбання інсулінів жителям ОТГ.
Хочу подякувати всім депутатам Іршавської ОТГ, Бобику С.С. за порозуміння, адже разом ми робимо велику справу для наших людей. Маю надію, що і надалі жителі нашої ОТГ відчуватимуть значне покращення в матеріальному облаштуванні, медикаментозному і медичному супрводі у медичних закладах первинного рівня та районної лікарні.
Будьте всі здорові, і чекаємо Вас для підписання декларацій з сімейними лікарями нашого району!

Оксана Булеза,
депутат ОТГ.

Ваш отзыв

Ваш коментар