Версія для друку Версія для друку

Вшановували ветеранів

Цими днями своє професійне свято відзначають колишні працівники державтоінспекції та карного розшуку. У свій час ветерани цих служб виявляли порушників правил дорожнього руху, а оперуповноважені карного розшуку затримували злочинців, попереджували та розкривали злочини.
Запрошених на урочистості ветеранів привітали голова ради ветеранів Михайло Станинець та його заступник Василь Микита. Василь Микита розповів історію виникнення державтоінспекції та карного розшуку на Закарпатті. Адже основним завданням після визволення нашого краю від фашистів була боротьба зі злочинністю. До підрозділів карного розшуку та державтоінспекції зараховували кращих молодих людей, які користувались серед місцевого населення авторитетом, мали досвід роботи із людьми.
Далі слово тримав ветеран карного розшуку та відділу охорони Іван Юска, який поділився своїми спогадами про те, як розкривали резонансні злочини та затримували злочинців. Про роботу оперативників 90-х років розповідали Іван Дорчинець, Андрій Чонка, Іван Магурський. Ветеран експертно-криміналістичної служби Василь Симчера протягом 14 років допомагав карному розшукові розкривати злочини. Він завжди був одним із перших на місці події, проводив огляд, виконував необхідні дослідження, від яких у подальшому залежав результат розслідування.
Добрим словом ветерани згадували начальників карного розшуку Степана Овсака, Василя Химича, Дмитра Балога, Володимира Лізанця, Володимира Івегеша та ветеранів служби Івана Дутку, Андрія Бундза, Івана Кобаля, інспектора-кінолога Івана Петенька, які продовжували славні традиції розшуку.
Не залишились поза увагою державтоінспектори, які були грозою на дорозі для правопорушників – Василь Семедій, Василь Палюх, Василь Коцан, Василь Костелеба, Петро Куруц, Олександр Бажів, Євген Куруц, Петро Штефаньо, Михайло Щока, Юрій Хила, Василь Причина. Згадали багато прикладів зі свого досвіду, як вони боролися з порушниками правил дорожнього руху, як надавали допомогу учасникам дорожнього руху.

Віта Горзов,
Іршавське відділення
поліції.

Ваш отзыв

Ваш коментар