Версія для друку Версія для друку

ЇХ ЛЮБЛЯТЬ І ПОВАЖАЮТЬ…

Незалежно від погоди щодня вони пішки і на велосипеді долають кілометри. Їх з нетерпінням чекають, виглядаючи з двору, вдивляючись у кінець вулиці. Вони повинні мати хорошу пам’ять. Від них вимагається чесність, добросовісність, тактовність, привітність, вміння вислухати. Не є зайвою для них моральна та фізична витримка. Їх люблять і поважають, адже буває, що вони – чи не єдині гості за день, з ким можна перекинутися словом, дізнатися новини, які відбуваються в громаді, районі. Іршавчани їх дуже добре впізнають. Мова піде про листонош, які обслуговують районний центр. Це: Тетяна Іванівна Сарська, Ольга Петрівна Кополовець, Іван Іванович Глеба, Мар’яна Василівна Глеба.
На дільниці, на якій працює Тетяна Іванівна Сарська, тривалий час не було листоноші. Людям самим доводилося ходити за кореспонденцією на пошту. Тут і передплата була занепала. Ось уже близько півроку, як там трудиться Т.І. Сарська, і справи пішли на краще. Доставляє пресу, листи, пенсію тощо на вулиці: Партизанська, провулок Партизанський, Набережна, Зарічна, Річна, Коцюбинського, Мічуріна, Білецька, провулок Білецький, Волошина, Шкільна, Лермонтова, Кутузова, Фединця, Комарова, Борканюка, Січових Стрільців, провулок Шевченка, Богдана Хмельницького. Клієнти про неї дуже добре відгукуються.
За плечима Ольги Петрівни Кополовець величезний досвід роботи. У лютому виповнилося тридцять років, як прийшла працювати на пошту. До її дільниці входять вулиці: Набережна, Франка, Ніколаєва, Глюка, Космонавтів, Лесі Українки, Степана Вайди, Виноградна, Глубока, Садова, Польова, Гірська, Підгірна, Лісна, Підлісна, Беляєва, Грушевського, Рильського, Зелена, Миру, Молодіжна, Дружби, Ярова, Квіткова, Верхня, Тиха, Карпатська, Пушкіна. Намагається знайти спільну мову з кожним клієнтом. Кілька років тому отримала від Укрпошти почесну нагороду – нагрудний знак.
Іван Іванович Глеба вже близько шести років працює листоношею. Він обслуговує вулиці: Гагаріна, Локоти, Робочу, Федорова, Заводську, Станційну, Слов’янську, Летище, Конституції, Спортивну, Ільницьку, Гоголя, Шкільну, Хмельницького, Горького, Фізкультурну, Чапаєва, Набережну, площу Народну. На території цієї дільниці знаходиться дуже багато районних установ та організацій, підприємств. Іван Іванович успішно справляється зі своїми обов’язками.
Мар’яна Василівна Глеба вже більше дванадцяти років віддала роботі на пошті. В її дільницю входять вулиці: Шевченка, Першотравнева, Короля, 16 липня, Онуфрія, Промислова, 40 років Перемоги, Севастьянова, Нова, Космонавтів, Титова. До кожного клієнта у неї свій підхід, вже звикла до характерів своїх підопічних, дуже часто старається бути для кожного й психологом. У роботі старанна, добросовісна, порядна.
Днями зі словами вдячності за плідну роботу та подарунками завітав до листонош депутат районної ради Сергій Лупак. Він побажав їм міцного здоров’я, миру, злагоди, успіхів у роботі та Божої благодаті. Ім’я Сергія Андрійовича постійно на слуху. Він славиться добрими справами на теренах рідного йому Сільця. Велику увагу приділяє розвиткові спорту, постійно не з пустими руками навідується в різні колективи з нагоди професійних свят, працює над розбудовою села тощо. Також відомий благодійними вчинками на районному рівні.
У свої права повноцінно вступила весна. Хай вона надихає листонош на нові звершення і успіхи.
Іван КОПОЛОВЕЦЬ

Ваш отзыв

Ваш коментар