Версія для друку Версія для друку

І в спілку вступила, і нагороду «Дебют» отримала

На початку цьогорічного березня у житті Ганни Фельцан із Греблі сталася приємна подія: їй вручено квиток члена Національної спілки письменників України. Першими привітали її із цією радісною і приємною подією голова Закарпатської обласної організації НСПУ Василь Густі і літературознавець, доцент кафедри української літератури УжНУ Олександра Ігнатович.
А буквально днями з обласного центру надійшла ще одна приємна вістка – Ганна Фельцан стала переможцем конкурсу «Дебют Срібної Землі». Відзнаку, диплом та подарунки вручив голова благодійного фонду «Рідна країна» Микола Томенко. Оскільки нагородження проходило в День космонавтики, він побажав Ганні Фельцан «космічного старту й творчого успіху». Із цією знаковою подією її привітали також Василь Густі, Олександра Ігнатович.
– Дівчина пише не лише поетичні, а й прозові твори, – каже Василь Густі. – Вона дуже перспективна. Про це засвідчила її перша книжка «Сонячне каміння», яка побачила світ в ужгородському видавництві Ольги Лоре. У неї свій погляд на життя. Повсякчас шукає своє «я» у цьому непростому світі. Тішить, що й надалі не міліє повноводна ріка творчої юні. Саме їм, молодим, продовжувати, розвивати здобутки і традиції закарпатських письменників попередніх поколінь.
Відрадно те, що новели Ганни Фельцан «Триває автентифікація…» та «Найкоротшої ночі» включено в літературний альманах «Сім крутих перевалів». Це говорить про те, що вона, наразі студентка Ужгородського національного університету, вже яскраво заявила про себе на ниві сучасного письменства.
Торік в Закарпатській обласній науковій універсальній бібліотеці імені Федора Потушняка відбувся творчий вечір під назвою «Нові імена». Серед дебютантів була і наша землячка. Перед цим вона виступила на «Вільному мікрофоні» у Всеукраїнський день бібліотек. Якось у розмові вона зізналася: «Я вся у своїх творах, тому розповідати про себе не люблю». Натомість Г. Фельцан запропонувала слухачам кілька прозових і поетичних творів.
А цьогоріч напередодні Дня святого Валентина вона виступила у літературному клубі «Читаємо разом». Серед відомих письменників Закарпаття там були Сергій Федака, Михайло Рошко і Олександр Гаврош та дослідниця дитячої літератури Оксана Панько.
Ганна Фельцан шукає свою стежку в літературі. Прагне глибше пізнати верховинське життя, намагається по-своєму висловити те, що на душі, прагне знайти свій неповторний почерк. Над кожним твором працює самовіддано, виробляє свій стиль, властивий тільки їй.
Молода письменниця не просто любить свій край, а живе ним. По-своєму сприймає світ, людей, сповнена творчих сил і енергії. Успіхів тобі, Ганно!

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар