Версія для друку Версія для друку

Безпечність і якість харчових продуктів

Набули чинності зміни до законодавства, відповідно до яких змінено порядок проведення державної реєстрації продуктів, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів (зміни до п.3 статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»).
Реєстрації підлягають потужності підприємців, юридичних осіб, що провадять діяльність з виробництва та/або обігу харчових продуктів (виробництво, транспортування, реалізація, зберігання тощо, а це: продовольчі магазини, кафе, бари, ресторани, хлібопекарні, аптеки (дитяче харчування), виготовлення макаронних, кондитерських виробів, напоїв та ін.)
Власникам потужностей, які ще не зареєструвалися, для державної реєстрації та присвоєння особистого реєстраційного номера потужності в Іршавському районі необхідно звернутися до Іршавського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області, що знаходиться за адресою: вул. Білецька, 62, м. Іршава, та подати заяву відповідного зразка. Державна реєстрація потужностей здійснюється безоплатно та є обов’язковою.

Застереження
За роботу без державної реєстрації операторам ринку харчових продуктів передбачена адміністративна відповідальність згідно ч.І п.2 ст.65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб – у розмірі двадцяти мінімальних заробітних плат;
на фізичних осіб-підприємців – у розмірі одинадцяти мінімальних заробітних плат.
Тел. для інф. 2-20-83, 0664700856
Іван ХАЛУС,
начальник Іршавьского районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби.

Ваш отзыв

Ваш коментар