Версія для друку Версія для друку

Сілецькі поштарі – за «Нове життя»

Завжди приємно писати про тих, хто душею вболіває за доручену ділянку роботи, не уповає на проблеми, а докладає усі зусилля для того, щоб їх вирішити. Серед таких – і сілецькі листоноші. Вони все роблять для того, щоб у поштових скриньках односільчан були не лише листи, телеграми, а й свіжа преса. А на території сіл Сільця і Заріччя таких людей чимало.
– Особливо бажаною в домівках сільчан є районна газета «Нове життя», – каже начальник поштового відділення Оксана Пинзеник. – Передплатники охоче чекають на неї. Бо саме з її сторінок можна дізнатися про те, що робиться у районі. Газета широко висвітлює різноманітні питання, що наразі хвилює читачів. Спілкуючись із жителями населених пунктів, із їх вуст дізнаєшся, що районне видання самодостатнє, читабельне. Районку охоче читають лікарі, учителі, підприємці, інженери, молодь і пенсіонери. Її читають навіть ті, хто взагалі нічого не читає.
Поштове відділення у Сільці було відкрито вісім років тому. Фахово надають сільчанам поштові послуги начальник поштового відділення Оксана Пинзеник, її заступник Оксана Попович, оператор Ганна Кинів і листоноші Емма Спиридонова, Ганна Мішко, Ольга Лазорик і Людмила Кинів.
Часто навідується в колектив депутат районної ради Сергій Лупак. І не з пустими руками. Так, напередодні Великодніх свят він вручив листоношам святкові подарунки.
– Вони роблять дуже потрібну справу, – каже Сергій Андрійович. – Доставляють у кожну оселю пошту. Доводиться ходити і в дощ, і сніг. Особливо з нетерпінням чекають на них люди пенсійного віку. Їм допоможуть також у доставці медикаментів та продуктів харчування.
Колектив редакції газети «Нове життя» теж щиро вдячний сілецьким листоношам за чесну і сумлінну працю. Вони не просто доставляють в оселі сільчан свіжу пресу, а й допомагають передплатити новинку.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар