Версія для друку Версія для друку

На бистрині життя

Таких людей як Володимир Михайлович Вагерич у районі на пальцях однієї руки перерахуєш. Відповідальний, принциповий, чесний, добросовісний, із душею вболіває за доручену ділянку роботи. Незважаючи на вік, завжди обіймав посади, де потрібно було добре знати законодавство, дотримуватися його і скеровувати на це інших.
В.М. Вагерич народився 11 квітня 1968 року в с. Богаревиця. Тут закінчив початкову школу, потім навчався в Кам’янській середній школі.
Батько Володимира Михайловича працював у Берегівському управлінні водного господарства. Мама трудилася у колгоспі «Радянська Україна». Запримітивши потяг до точних наук, не були проти вибору сина – здобувши середню освіту, подав документи у Львівський фінансовий технікум, де здобув кваліфікацію «Бухгалтер-фінансист». У 1988 році вступив на навчання в Ужгородський державний університет на економічний факультет.
– Свою трудову біографію, — каже Володимир Михайлович, — розпочав на посаді старшого податкового інспектора в Іршавському районі. Ті часи не порівняти з теперішніми – працювали підприємства, організації, створювалися селянські фермерські господарства, ставали на ноги підприємці і бізнесмени. Доводилося повсякчас контролювати і проводити ревізію на підконтрольних об’єктах. Це певною мірою стимулювало керівників установ і організацій до того, щоб фінансові та бухгалтерські документи були належно оформлені відповідно до вимог законодавства, а відтак проводився належний внутрішній аудит.
Із 1993 по 2011 роки В.М. Вагерич працював на посаді начальника контрольно-ревізійного відділу в Іршавському районі. Я добре пригадую ті часи: коли чули, що в організацію чи установу йде КРУ, то всюди наводили шорох. З іншого боку, це стимулювало керівників до того, щоб у документах був належний порядок.
Потім певний час Володимир Михайлович працював на посаді головного державного аудитора в управлінні Західного офісу Державної аудиторської служби України в Закарпатській області.
Наприкінці минулого року його призначено начальником управління соціального захисту населення Іршавської райдержадміністрації.
– Основним завданням управління, – каже В.М. Вагерич, – є забезпечення державної політики у сфері соціального захисту населення. Розробляємо та організовуємо виконання комплексних програм та заходів щодо поліпшення становища соціально вразливих верств населення, сімей, громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах та всебічно сприяємо в отриманні ними виплат та послуг за місцем проживання і перебування. Управління організовує виконання Конституції і законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів Мінсоцполітики, розпоряджень голів обласної державної адміністрації та районної держадміністрації, рішень обласної та районної рад, здійснює контроль за їх реалізацією.
До цього слід додати, що соціальний захист громадян здійснюється на принципах чуйності, милосердя та індивідуального підходу до кожної людини. В.М. Вагерич і його команда докладають максимум умінь і зусиль для належного виконання своїх функціональних обов’язків для соціального захисту мешканців району.
Днями Володимиру Михайловичу виповнилося п’ятдесят літ. Він якраз – на бистрині життя. У нього все ще попереду. Нових злетів і висот вам!
Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар