Версія для друку Версія для друку

«Людина живе, доки її пам’ятають»

13 квітня на цвинтарі у м. Старобільську (Луганська область) відбулася всеукраїнська акція покладання квітів під назвою «Людина живе, доки її пам’ятають». Започаткована акція бійцями першого особового складу добровольчого батальйону територіальної оборони «Айдар» Збройних Сил України.
Мета заходу – увічнення пам’яті загиблих захисників, військово-патріотичне виховання підростаючого покоління, створення місця духовного поклоніння.
Під час виконання військових обов’язків і захищаючи незалежність держави, під Луганськом загинув наш земляк Юрій Король із Заріччя.
За ініціативи Іршавської районної ради, районного центру позашкільної роботи, колективу Зарічанської ЗОШ I-II ст. та учасників громадської організації «Наша Батьківщина – Україна» на акцію передано вінки та корзини квітів.
Довідково: Усього у м. Старобільську за 2014 рік  було поховано тимчасово невідомих 37 військових ЗСУ. Станом на квітень 2018 року на цьому військовому цвинтарі знаходиться 18 могил, із них 14 – досі невідомі. Поряд з могилами військових поховано 16 цивільних осіб, що загинули у зоні проведення АТО і також невідомі. Опікується могилами на даний час православна громада УПЦ КП.

Ваш отзыв

Ваш коментар