Версія для друку Версія для друку

Генератор ідей

Ярослав Федорович Глеба – з аступник з навчально-виховної роботи КЗ «НВК Смологовицької ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячого садка» є серед тих, хто плідно співпрацює з із районною газетою «Нове життя».
Народився Ярослав Федорович в гірському селі Чорний Потік 16 квітня 1988 року в сім’ї робітників. Професію вчителя обрав, будучи ще учнем Чорнопотіцької ЗОШ, яку закінчив на відмінно в 2005 році.
Після закінчення Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка у 2010 році розпочав педагогічну діяльність у Іршавській районній станції юних техніків на посаді керівника секції «Географія та ландшафтознавство» Малої академії наук України.
Із 2016 року працює вчителем Смологовицького НВК. У вересні 2017 року призначений заступником директора з навчально-виховної роботи.
За час роботи в школі Я.Ф Глеба проявив високий рівень професіоналізму і творчості, досконало володіє ефективними формами та методами організації навчально-виховного процесу, новітніми технологіями проведення уроків, забезпечує свідоме засвоєння системи знань, умінь, навичок, формує всебічно розвинених, духовно багатих, творчих особистостей. Він повсякчас працює з обдарованими дітьми. Його вихованці, Яна Шкіря та Іванка Шелельо, є призерами Всеукраїнського етапу захисту робіт МАН.
Він – справжній патріот, небайдужий до всіх подій, що відбуваються в громадському житті.
З впевненістю можемо відмітити, що наш заступник з навчально-виховного процесу – керівник високого рангу, генератор ідей, організатор. Підсумовуючи, можна сказати, що Ярослав Федорович Глеба , незважаючи на свій молодий вік ,став учителем у найширшому розумінні цього слова.  
16 квітня 2018 року Ярославу Федоровичу виповнюється 30 років .
З нагоди цієї ювілейної дати хочеться побажати йому доброго здоров’я ,щастя в особистому житті і наснаги для здійснення всіх мрій та наукових проектів.
Дирекція та керівники методоб’єднань Смологовицького КЗ «НВК»

Ваш отзыв

Ваш коментар