Версія для друку Версія для друку

ПИТАННЯ СІМ’Ї, ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ, ДЕМОГРАФІЧНОГО РОЗВИТКУ, ЗАПОБІГАННЯ НАСИЛЬСТВУ В СІМ’Ї ТА ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ – НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ

29 березня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Івана Мошколи, відбулося засідання координаційної ради з питань сім`ї, гендерної рівності демографічного розвитку, запобігання насильству сім`ї та протидії торгівлі людьми. 
   На порядку денному члени координаційної ради розглянули ряд важливих питань, серед яких:  про психологічне насильство, яке вчинив житель села Ільниця відносно своєї матері, про фізичне насильство, яке вчила жителька с. Малий Раковець, питання психологічного характеру, яке заподіяли мешканці с.Білки та с. Малий Раковець відносно своїх дружин тощо.
Заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола зазначив, що наше завдання – створити врайоні таку систему взаємин між службами та організаціями, яка б ефективно реагувала на будь-який факт насильства, що відбудеться на Іршавщині, аби вчасно прийти на допомогу, дати пораду, щоб ніхто не постраждав.
За результатами обговорення питань були прийняті виважені та об’єктивні рішення, спрямовані на уникнення в подальшому конфліктних ситуацій у сім`ї.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар