Версія для друку Версія для друку

“100 років милосердя”

З 1 по 30 квітня оголошенно Всеукраїнським місячником Червоного Хреста України під гаслом «100 років милосердя».
З метою привернення уваги суспільства до гуманітарної діяльності Товариства, нової концепції членства в Товаристві та його 100 – річного ювілею, формування позитивної думки щодо діяльності Товариства Червоного Хреста України основною метою місячника в цьому році є привернення уваги суспільства до проблем вразливих категорій населення : переміщених осіб,сім’ям, які втратили годувальника в зоні АТО, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних сімей, а також сформувати громадську думку на користь милосердя.
Всю роботу ми проводимо спільно з РДА, відділом цивільного захисту при РДА , райрадою, міською та сільськими радами, щедрими благодійниками, спонсорами та меценатами.
Весь комплекс організаційно- та інформаційно-пропагандистських заходів щодо збору коштів, продуктів харчування, одягу,взуття, предметів хатнього вжитку, медикаментів , речей для переміщених осіб і хворих, особливо тих, хто не може самостійно пересуватися, та інших послуг підопічним буде надаватись адресно інвалідам, учасникам та ветеранам ВВВ, іншим найбільш незахищеним верствам населення.
Для подолання життєвих негараздів потрібне єднання якомога більшої кількості людей і дієва інформаційно-пропагандистська діяльність.
Основною місією червонохресного руху є допомога тим, хто її потребує – ДОБРОЧИННІСТЬ.
Істинна доброта та милосердя не в словах , а у справах.
Сподіваємося, що добрі та щирі люди не залишаться байдужими до тих, кому необхідна їхня допомога. Приєднуйтесь до благородних справ Червоного Хреста !
Олена ЧЕГІЛЬ,
в.о. голови Іршавської РО ТЧХУ.

Ваш отзыв

Ваш коментар