Версія для друку Версія для друку

То ко яма, то канава

Старий, бородатий, ще радянського формату анекдот, без гіперболізації стверджував, що японці відмовлялися приїжджати в Радянський Союз, бо в ньому нема доріг. У транскрипції з японської мови наші автобани звучали як : То Ко Яма, то Канава – все одно, що прізвища жителів Країни Сонця, що сходить. Із тієї ж епохи у іншій серії вже німці проголошували нібито в нас не автошляхи, а лише напрямки.
Мабуть, ми грішили та й не раз, коли у той час кляли радянські дороги. Ніхто згадуючи СРСР, не плаче, але ніхто й не чекав, що їздитимемо подібними, перед Богом згрішимо, коли назвемо це нашими дорогами
Те, що твориться на автошляхах Іршави та й цілого району, ніяким побитом не вкладається в рамки здорового глузду. Якби у якомусь фантасмагоричному світі певним чином всі наявні на дорогах і вулицях Іршавщини ями заповнились різнокольоровими барвниками, вийшла б чудова сюрреалістична килимова доріжка.
А от коли ці ями, кожна з яких глибиною не менше семи сантиметрів, що допускається дорожнім знаком «Вибоїни на дорозі», то не так уже й далеко у реальному житті, якщо не до дорожньо-транспортної пригоди, то до поломки автомобіля – вже точно. Що й трапилося зі мною. Втрапивши у заповнену дощовою водою яму на іршавській вулиці Федорова, буквально розірвав колесо власної «Ниви». Захищаючи громадян, український законодавець передбачив правову норму Статтею 140-ою Кодексу України про адміністративні правопорушення: «Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць провадження робіт». Аби не бути голослівним, та щоб уникнути двоякого тлумачення, в даному випадку доведеться процитувати ту частину означеної статті, яка безпосередньо вказує на відповідальність посадовців: «Порушення… що спричинили створення аварійної обстановки або пошкодження транспортних засобів, вантажів, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переходів, дорожніх споруд чи іншого майна, — тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від сорока до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і накладення штрафу на посадових осіб, громадян – суб’єктів господарської діяльності від п’ятдесяти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк від п’яти до десяти діб».
Мимоволі задаю сам собі запитання: а якщо яма на дорозі (вулиці) більше 20 сантиметрів, то що, і штраф має бути в три-чотири рази вищим. До того ж, є і відповідальність, що її передбачає Кримінальний кодекс України в статті 288.
Безумовно. Можна було б скористатися своїм законним правом і навіть через суд добитися справедливості та належної матеріальної компенсації і морального відшкодування заподіяної шкоди. Аж ніяк не належачи до армії облудних пацифістів, можу собі уявити лише одне, у що б обійшовся для скарбниці мій судовий позов до Іршавської міської ради. У його позитивному результаті сумніватися не доводиться, а ще помножмо цю цифру на число тих невідомих власників автомобілів, кого міг би наразі назвати другом по нещастю.
Ото би вже була справжня Яма у місцевому бюджеті.

Іван КЛИМ.

Ваш отзыв

Ваш коментар