Версія для друку Версія для друку

Запрошуємо до вакцинації

На початку року КЗ «ІЦПМСД» одержав у достатній кількості імунобіологічні препарати як для дітей, так і для дорослого населення.
У зв’язку із складною ситуацією в Україні по захворюваності на кір особлива увага приділяється щепленню вакциною КПК (Пріорикс – торгова назва, виробник – Бельгія). З початку 2018 року Іршавський район поступило 1696 доз «Пріориксу».
Пріорикс – це комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи. Щеплення проводиться двічі: в 12 місяців (1 рік) і ревакцинація у 6 років.
На даний час Іршавський район повністю забезпечений імунобіологічним препаратами для первинно-вакцинального комплексу – це вакцина АКДП (виробник – Індія), Імовакс поліо (Франція), Поліо Сабін (Бельгія) і Вакцина для профілактики гемофільної інфекції (Індія).
Згідно календаря щеплень вакцинація проводиться дітям у віці 2,4 і 6 місяців. Вакцина добре себе зарекомендувала і проходить без ускладнень. На жаль, багато батьків через необізнаність відмовляються щепити дітей цією вакциною і звертаються у приватні кабінети щеплень для вакцинації Пентаксимом, хоча єдиною відмінністю між цими вакцинами є фірма виробник. Все залежить від імунітету та стану дитини на час проведення щеплень. На початок 2018 року в Іршавському районі надійшло 4730 доз АКДП. Також отримано 2180 доз вакцини для профілактики поліомієліту інактивованої (Імовакс поліо – Франція), що вводиться одночасно з АКДП на перше щеплення. На друге і третє у наявності є вакцина для профілактики поліомієліту оральна (краплі) (Поліо Сабін – Бельгія).
Отримано 2775 доз вакцини Еувакс В для профілактики гепатиту В.
Анатоксин або вакцина для профілактики дифтерії та правця (АДП -Болгарія), що вводиться в 6-річному віці, також є в наявності у достатній кількості.
Іршавський район забезпечений вакциною для профілактики туберкульозу БЦЖ, вакциною для профілактики дифтерії та правця, адсорбованою, із зменшеним вмістом антигену (АДП-М) для дітей та дорослих.

Людмила Дорогій,
провізор КЗ «ІЦПМСД».

Ваш отзыв

Ваш коментар